1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pillars of Eternity Zákl.hra+datadisky (3.07)

Dokončen překlad základní hry i datadisků

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Luque2

Luque2 Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
    Naposledy upravil moderátor: 24 Duben 2015
  2. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Tým COTT

Zdravím,
    chci se zeptat, zda budete, někdy v budoucnu, překládat i další oficiální materiály hry, teď mám konkrétně na mysli obsah ze steamových balíčků Royal a Champion Edition, a ještě konkrétněji mě především zajímají položky novela od Chris Avallone, Collector’s Book, Campaign Almanac a dokumentární film (formou titulků).

Děkuji za odpověď.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  3. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

Mam tez Royal Edici, takze pokud to budete prekladat, bude na svete o jednu stastnou dusi navic :)

4. Luque2

Luque2 Člen

Přiznám se, že nad těmato věcma jsem zatím vůbec nepřemýšlel. Předběžně spíš ne, pokud by to nějak moc zdrželo překlad hry. Uvidíme v budoucnu - dokončení překladu rozhodně není otázka týdne, takže se může spoustu věcí změnit :)

5. Martuk

Martuk Dárce překladyher.eu Tým COTT Člen

zatiaľ je preklad hotový na cca 50% a ešte ostáva kopa roboty a treba preložiť podľa môjho skromného názoru tak cca 500 súborov, tak sa uvidí

6. Luque2

Luque2 Člen

56,1% a souborů zbývá 181. Ale část z toho budou ty velký, takže zatím žádnej důvod k velkýmu jásání :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. Girtman

Girtman Člen

Chtěl bych se zeptat nevíte jakej je rozdíl mezi klasickym pillars of ethernity a pillars of ethernity hero edition?

8. Luque2

Luque2 Člen

9. Girtman

Girtman Člen

Nevíte jestli bude čeština do Pillárů i na gog verzi?

10. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

Steam i GOG jsou souborově obvykle kompatibilní, takže s tím problém určitě nebude...

11. Luque2

Luque2 Člen

Je to určitě tak. Mám dokonce nepřímo vyzkoušeno (tj. komunikací přes mail), že čeština půjde i pro verzi na Mac.

12. Girtman

Girtman Člen

Nevíte kdy bude hotová čeština já odhaduju konec prázdnin nebo to bude dřív?

13. Nippo

Nippo Tým COTT Člen

uffff koniec prázdnin je len želanie, ešte nieje dokončený ani hrubý preklad a nie to este testy a korekcie prekladu. Nepoviem ti kedy bude CZ, ale podla mna do konca prázdnin určite nie.

14. Luque2

Luque2 Člen

Taky se toho bojím. Původně měla hra vyjít v listopadu - a kdyby se to stalo, bylo by to lepší. Takhle do toho vlezly všechny ty maturity, státnice, zkoušky, dovolený... I já sám na to teď naprosto nemám čas.
    Jistota je jen jedna - dokončí se to, i kdyby padaly trakaře.

15. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Aktuálně je Pillars of Eternity Hero Edition v akci za £13.99 na Gamesplanet (což doufám není žádná šedivka).

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku