• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Pillars of Eternity II: Deadfire

Také bych si přál češtinu

  • Ano

    Hlasů: 24 100,0%
  • Ne

    Hlasů: 0 0,0%

  • Celkem hlasovalo
    24

Pupik80

Člen
Právě teď hraji první díl a opravdu mě hra překvapila, jak příběhem,slušnou grafikou a celkem snadnější hratelností.Také bych si přál, jestli by někdo nezkusil udělat překlad do dalšího pokračování PoE 2:Deadfire.
 

paras77

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
Pokud se tady do určité doby nenajde nějaký dobrák(dejme tomu měsíc - 2 měsíce), co s tím má zkušenosti, tak na to zkusím udělat nábor, sehnat nějakého technika, který by dokázal vytáhnout texty a složit tým :) Ale nic neslibuji, měsíc je dlouhá doba a může se udát spousta věcí :)
 

Hebl

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Moc bych si přál překlad. Nemám problém na češtinu přispět. Jenže překladatelů je málo a mají práce nad hlavu. První díl v češtině byl pecka.
Ve druhém díle bude také určitě mraky textu, tak se moc nedivím, že se do překladu nikdo nehrne. Ale naděje umírá poslední. :)
 
Top