• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Pillars of Eternity diskuze

ale houby :) Musíš družinu dát do praváho rohu a jít jen s mniškou za nim. Ta ho nasere tak se začneš stahovat k tvé družině která vyvolá summony. Ty summony tam jsou na to aby spomalili potvory s toho horského draka. Kněz automaticky musí hodit léčivý kruh, a čaroděj svitky zmatení používa na opět potvory od toho draka ne na samotného draka...

Na levelu 15 by si měl mít užž předměty které vyvolávají stíny , pavouky, chrobáky, atd. Celkem dobré je mít v družině o bárda aby vyvolal obry ale toho musíš řídit ručně tedy nedat mu aby ho řídila ai ale vždy aby do něčeho střílel a až má hodně bodu vyvolá obry třeba nebo draka..

jako upřímně na Adra draka neměl ani náhodou :)

Ps jestli hraješ ale na imposibil tak tam ti neporadím...takovej magor nejsme abych bly na téhle obtížnosti, já hrál jen na hard.
 
Zdravím,mám dotaz na překladatele.Dnes jsem se dočetl,že tato skvělá hra vyjde i na ps4.Chci se zeptat,zda by nešlo češtinu dostat i na ps4.Děkuji.....
 
to je prakticky nemožné....muselo by to jít formou updejtu přímo od autoru hry.
 
a co je zkusit kontaktovat...nic by je to nestálo....čeština je hotová
 
Ale je by to stálo prachy, každý updejt na síť sony stojí cc 5000 litru
 
ok..zkusil jsem to a vzdávám to...jsme malej bezcennej trh a oficiální češtiny tu nikdy nevyjdou....
 
A co si čekal? Něco jiného je na stemamu kde se snima dá dohodnout ale ne sítě Mirovola, nebo SOny prostě se nedohodneš...stojí je to prachy.

Kup si laptop za 5 tku to by si tam mohl rozjet a zahraj si to na laptopu.
 
Jsem teď v kole pod pevností v nekonečných stezkách,ve druhém patře a našel jsem tam zraněného Xauripa,nedá se dělat nic jiného než ho nechat být nebo mu podříznout krk?Mohlo by se vyplatit zachránit ho,ale tu možnost mi hra nenabízí.
 
není k tomu žádná spojitost je to prostě proto že je....není zatím nic jiného autoři sem tam dali věci které prostě sou...
 
Tak mám za sebou prvních cca 30 hodin (jsem pořád víceméně na začátku), ale už si dovolím něco málo napsat, aby jste mi to případně mohli vyvrátit. Příběh, postavy, úkoly, dialogy atd. jsou super a už dlouho jsem nezažil hru, ve které bych k tomuto neměl výhrady. S čím ale úplně spokojený nejsem je soubojový systém, který mi přijde značně chaotický, což se nejvíc ukazuje v uzavřených prostorách (mám momentálně 6 postav a z toho dva hraničáře, tím pádem +2 zvířata). Umělá inteligence mi přijde v soubojích taky dost zvláštní, kdy postava automaticky neútočí na nepřítele, který stojí krok od ní do té doby, dokud nezačne útočit on na ni. Dost často se mi tak stává, že mi třeba hraničářská zvířata jen tak postávají a nic nedělají, než si v toho v tom chaosu všimnu. K tomu mi přijdou dost šílené kněžské kouzla, kdy má kněz na každé úrovni kvantum kouzel a může z nich kouzlit jakékoli. Reálně používám z každé úrovně 3-4 kouzla a tak mi přijde daleko rozumnější mágovský systém, kdy se aktivní kouzla volí předem a člověk nemusí ve dvaceti skoro stejných ikonkách hledat konkrétní kouzlo.

Obecně by se dalo říct, zlaté tahové souboje :)
 
Umělou inteligenci je třeba nastavit u každého zvlášť bohužel když vyměníš postavu z hradu opět se resetuje a znova ji musíš nastavit !
Mně tenhle styl více vyhovuje ale musíš správně navolit AI dát mu který systém kouzel používat a jestli můžeš všechny nebo všechny krom jednou za den.
Kněz má mnoho kouzle a až na maximální obtížnost jsem byl nucen hodně pauzovat a rozhodovat co vyvolat a co ne...osobně povolání ranger sem moc nepreferoval.
 
Je to tak,pokud dobře nastavíš reakce svých postav (třeba automatický útok u všech postav mám nastaveno na "obrana")tak spoustu soubojů odehrají a vyhrajou i bez toho abych do bitvy zasahoval.No nezkoušej to až narazíš na Adrovou dračici,tam budou tvé postavy na automatiku za pár vteřin bradou vzhůru.
 
Mám teď ve výbavě 2 zbraně svázané s duší,šedý spáč (estok) a bouřlivec (luk).Nevím jak je vylepšit,běžným bojem to asi nepůjde,jak to šlo u jiných zbraní svázaných s duší.Ten bouřlivec se vylepší tím že si odpočinu v hnízdě nebeského draka,ale nevím kde to je-že by šlo o toho modrého draka v chrámu Hylei?
A z toho šedého spáče nejsem moudrý vůbec,prý mám vyřešit nějaký verš,po pravdě netuším co se tím myslí :(
Nevíte někdo?Předem díky :)
 
1) jedná se o draka v datadisku v jeskyni


2) je to složitelnější

a) jdi do Cilant Lis to je tam kde si začínal a jdi k adra stoji je tam někde výklenek (vybarví se) tak tam je první verš
b) další verš najdeš na hřbitově v Esternwood (na severu) je to lokace před hradem kde vlád nul/vládne šílený lord
c) jdi do své pevnosti a na povrchu klikni na jeden s prstu co vylezlá ze země...(opjet bude zbarvovat modře)
 
Díky,hned jdu na to....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
1) jedná se o draka v datadisku v jeskyni


2) je to složitelnější

a) jdi do Cilant Lis to je tam kde si začínal a jdi k adra stoji je tam někde výklenek (vybarví se) tak tam je první verš
b) další verš najdeš na hřbitově v Esternwood (na severu) je to lokace před hradem kde vlád nul/vládne šílený lord
c) jdi do své pevnosti a na povrchu klikni na jeden s prstu co vylezlá ze země...(opjet bude zbarvovat modře)
Tak toho šedého spáče už mám naplno,ale u toho luku-není to ten ledový drak v jeskyni,ale ta modrá dračice v chrámu.Tam ještě nejsem,ale už se blížím.
Jinak nevíš jestli je možné získat vylepšení v Lle a rhemen aniž bych musel zabít toho vhitraka Nridek ?Případně bude to vylepšení stát za to?
 
to je to kopí??? Já jsme toho vhitraka pustil a na kopí se vys*l...nestojí za to a nebylo tak zajimavé pro mně ale jinak ano nejde to jinak vylepšit.

Frrp s tím drakem jsme si to speltl jeden předmět se v té dračí sluji určitě vylepšuje , musíš tma přespat ale nevím už který:(
 
Jj,to kopí-tak jsem toho vitraka sejmul a mám kopí..které je skoro k ničemu :(
Ten předmět je ten luk bouřlivec,už jsem ho vylepšil přespáním u té nebeské dračici (tu dračici vždy nechám žít).Jinak hádám podle toho jaký máš v POE přehled že jsi ji prošel hodně důkladně,a to nejednou.
 
Prošel jsme ho celkově třikrát (dle steamu 275 hodin) a toho draka nebeského s klidem sejmi je to sfině a velká.
 
Vždyť má miminko :)A že sežere pár věřících hlupáků?Mají chodit raději do hospody a ne modlit se do chrámu,budou žít déle a lépe :)
Ale vážně,ta nebeská dračice je ještě celkem v pohodě,tu nechám,ale na adrovou dračici a ledového draka mám políčeno,to už jsou až příliš velké potvory.
 
Bude to ukol bohyně vzduchu pokud ji budeš chtít na svoji stranu a mít good ende :) .....Té dračici jaksi šlo o trošku něco jiného a docela nasrala Bohyni :)
 
Dobrý den, mohu vědět jak mám dostat češtinu i do datadisků ?, mám počeštěnou jen základní hru a když jdu do Bílé Marky, tak tam na mě každý mluví anglicky a i mé postavy mluví anglicky. Mám nainstalovanou poslední češtinu, kterou jsem zkusil instalovat pomocí instalátoru, tak i přes soubor ZIP, kdy jsem soubory přetáhl a nechal přepsat, nic nepomohlo.
 
Bude to ukol bohyně vzduchu pokud ji budeš chtít na svoji stranu a mít good ende :) .....Té dračici jaksi šlo o trošku něco jiného a docela nasrala Bohyni :)
Nechal jsem nebeskou dračici žít a Hylea mi to schválila,i když ta dračice zabrala její chrám.
-Přišel jsem do chrámu a dračice na mě vrčela že mě zabije a mojí mrtvolou nakrmí své mládě.Zeptal jsem se"ty tady máš dítě",ona "ano,a budu ho bránit až do smrti,a ta smrt bude tvoje".Já na to že bohyně Hylea je taky bohyně stvoření a mateřství (nebo tak něco),ona na to že hyleu znají i draci.Tak jsem dračici řekl že by v tom chrámu měla zůstat,dračice poděkuje a šel jsem z5 za bohyní.
Hylea se mě ptala proč jsem ji nechal žít,že určitě sežere další její věřící.Já na to že Hylea je bohyně nebeských tvorů,tedy i draků.Hylea-ano to jsem,a čím je dračice pro svět prospěšná?já-svou ohromující krásou.To je správná odpověď,Hylea mi to schválila,že draci svou krásou a silou inspirují atd...úplně přesně už to nevím.
Takže úkol pro Hyleu splněn,budu mít dobrý konec,duše vrátím do bezduchých a nebeská dračice žije (a dál žere věřící :D).
 
Pche já ji sej mul, nemám rád když někdo dělá takovejhle bordel navíc potřeboval jsme její šupiny a věci které jsme chtěl vylepšit na max :) Ale well když jdeš touhle cestou tak ti nebudu nakazovat... u mně draci obecně měli krátkého tvrání a to na experta dávat Adra draka byla největší sranda:)
 
Back
Top