1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pillars of Eternity 2

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Barbar, 4 Srpen 2017.

1. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

2. Marthy

Marthy Člen

To je skvělá zpráva,Pelegina a Edér jsou moje nejoblíbenější postavy v Pillars of ethernity I.

3. Barbar

čeče já Pallegina nepřišel na chuť uznávám že vzít ji do chrámu bohu a její rozmluva s větrnou bohyní měla něco do sebe, ale prostě já měl své šampiony jinačí , ale možná to je taky tím že já jel za Paladina.

u mě to byl
    Aloth
    Edér
    Kana Rue bez kterého bych nedal adra draka a další (jel jsme na very hard)
    Mother (ty **** ta na nejvyšším levelu s bouchačkou byla chodci apokalypsa)
    a saaaaamozřejmně Durance ...bez toho by to nešlo.

Na pár lokacích jsme si je vyměnil aby i ostatní si mohli pokecat u Dridů lesu atd...nebo když jsem přecházel usek kde byli povodně jsme vzal právě paladinku aby si užila své ale jinak? Hlavní tah měli tyhle ti...o to těžší bylo rozhodovat koho si nechám do datadistku :)

4. Marthy

Marthy Člen

Durance-to je ten kněz?Nezlomný?Je s ním docela sranda,ty jeho hlášky,ale moc ho nepoužívám.Pelleginu mám v týmu pořád,je to hodně platná postava.Jinak hrál jsem za mnišku,paladina,bojovníka a teď zkouším mystičku.
    Kana mám v týmu taky nonstop,je skoro nepostradatelný.
    P.s-jinak hraju vždy za požehnanou postavu,ohněm,smrtí i měsícem,ale štve mě že nemůžu být požehnaný jako Pellegina.

Naposledy upravil: 26 Srpen 2017
  5. TyfuZ

TyfuZ Člen

Tak už je známo datum vydání - 3. dubna! Vůbec jsem nečekal, že to vyjde už tak brzo.

6. Barbar

hmm problém je že není kdo by to překládal :(

7. Martuk

Martuk Dárce překladyher.eu Tým COTT Člen

tak sa povinne hlásim ako prekladateľ a tester do povinne nutnej češtiny, ak nebudú vývojári robiť problémy. PoE bolo kurevsky dobré RPG, ktoré jednak muselo mať češtinu a krom toho, tie hodiny perfektnej zábavy, premýšľania, taktiky a podobne som už dlho nezažil. A až vďaka češtine som si naplno užil hru. Nie že by som anglicky nevedel, ale až pri testovaní češtiny, po následnom vydaní oficiálnej češtiny a opätovnom hraní hry som prišiel na čaro a chuť PoE. Skrátka 2. diel musí mať češtinu.

8. Barbar

Martuku o tobě nepochybuji, ale Rilifian zmizel, Predátor se toho nemá šanci ujmout a ani to není jeho šálek kávy...Folkemon dělá wolfa a pak má Tyrani, Michaliuss do toho nejdou mají jiné cíle. Jediný kdo by teoreticky mohl je buď FarFlame který dělá Torment a další hry (jeho vyjádření neznám) a nebo prostě postavit novej tým, ale mně nenapadá kdo by do toho šel.

Je to blbý :(

9. Martuk

ozaj, čo je s Rilifaenom??? Emigroval na západ do bohatších krajín a užíva si důchod, alebo čo? Inak to by bol strašný průser nespraviť preklad PoE 2.

10. Barbar

Abych řekl po pravdě mám jen spekulace, nedokážu ti přesně říci co se stalo.

11. Martuk

tož to je škoda, s Rilom, ako aj s ostatnými, vrátane teba, sa mi super pracovalo, boli sme fakt dobrý tým a bola by sakramentská škoda, keby PoE 2 nemala češtinu. Verím však, že čas všetko vylieči, určite vznikne nejaké riešenie, nakoľko PoE, jednak ako hra, a takisto aj čeština mali veľmi dobré hodnotenia a s blížiacim sa dátumom vydania sa budú množiť aj dotazy na češtinu. A to by bola veľká škoda nevyužiť.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  12. TyfuZ

TyfuZ Člen

Budu doufat, že se toho časem někdo ujme, byla by věčná škoda, kdyby ne. V angličtině se mi to moc hrát nechce, angličtina je tam těžší a hlavně těch textů je tam fakt kvantum. Navíc po tom, jak kvalitní byla čeština k prvnímu dílu.

13. Farflame

Farflame Člen

Nebyl Rilifaen student, který nastoupil do práce?

Ono je tu ještě jiná možnost. Možná to nebude nikdo z nás, protože PoE2 bude zřejmě vydávat Comgad. Takže úplně nevylučuju, že to přeloží oni. I když PoE bude dost velké, takže nevím nevím, jestli by do toho šli, ale nedávno nějakou izometriku přeložili, takže jak říkám, úplně to nevylučuju.

Pokud to Comgad neudělá, tak ani potom bych to neviděl černě, protože nástroj na překlad textů existuje a to je základ, aby se pak něco dalo dohromady. Překlad by tedy probíhal stejným systémem jako PoE nebo nyní Torment. Dost lidí z jedničky už s tím má zkušenosti a věřím, že nějaký tým se nakonec dá dohromady.

Můj tým musí dodělat izo RPG, které máme rozdělané, navíc budeme potom překládat něco jiného. Takže PoE2 začínat nechci, je příliš velký a vychází příliš brzy.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  14. Martuk

ja len, aby to nezapadlo prachom, nevykašlalo sa na to, to by bol ťažký průser. Určite sa s blížiacim sa dátumom vydania a aj po ňom začnú množiť hlasy, ktoré budú chcieť češtinu (ja som medzi nimi :D). Ak bude dvojka ukecaná ako jednotka, tak to bude fakt chcieť dosť ľudí, aby sa to preložilo v dobrej kvalite a v nejakom rozumnom čase (nie že preklad bude prebiehať 10 rokov, to by sa asi aj vývojári nasrali a riadne).

Ja len dúfam, že sa nakoniec nájde niekto, kto sa na to podujme a podarí sa mu preklad dotiahnuť do úspešného konca.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  15. Barbar

@Farflame ja nevím, prostě úplně zmizel. Neodpovídal na emaily, msg, skype prostě na cokoliv vše offline ze dne na den prostě po něm nebylo ani stopy.

Ten kluk tu neměl žádnej problém , ani nebyl s nikým v konfliktu navíc si dovolím říci, že měl s Predym, mnou a dalšíma dobrej vztah.

Je mě to záhada a jen doufám , že je v pořádku.

Sdílejte tuto stránku