• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Phoenix Point

Phoenix Point 1.20.1 Hastur

Dobrý den

Je tato čeština i na: Phoenix Point - Year One Edition.
Prosím o odpověď, děkuji.
 
Teď právě pracují na Aktualizaci viz příspěvek výše. Takže momentalně ne ale brzy bude. Rovnou chci tímto celému týmu poděkovat za překlad a rychlé aktualizace. Taky jsem si koupil až teď steam year one edition. Protože stav v kterým hra původně vyšla odpovídal tak nedoladěný betě. Nyní sem nevydržel a rozehrál anglicky a sem velmi mile překvapen současným stavem. Nicméně už se taky na Češtinu moc těšim a věřim že o víkendu už tu bude.
 
Naposledy upraveno:
Děkujeme ja se pokusím během týdne importovat některé s dosavadních oprav. Nemohu zaručit kdy přesně budou vytaženy aktuální změny technik zabivajici se hledáním změn byl nemocen a ted teprve začíná fungovat ještě řeší nějaké osobní potíže. Doufejme že vše se povede a víkend by mohl být ve znamení českého Phoenixu. Díky za podporu a trpělivost.
 
No snažím se aby to do Vánoc bylo nicméně je dost hra částo patchovana. Jeden s techniků zatím řeší sve domácí zalezitosti. Ja aktuálně preposlal výzkum vs polaris na překlad zbývají eventy a pár věcí v UI.
 
Zdravím ,jen se chci zeptat s jakym patchem je cestina kompatibilni ? mam year one edition
Děkuji , přeji krasný den
 
Year One Edition je zároveň update Polaris 1.9.1 (1.9.2 s vianočným updatom) na ktorú čestina zatiaľ nieje. Takže aktuálna čeština je zrejme kompatibilná len s posledným updatom pred vydaním Year One Edition. Na čestinu pre update Polaris (YOE) sa všetci majitelia Steam verzie veľmi tešia :)
 
Nejen steam verze. PP jsem mel koupeny uz na epicu, po vanocich jsem delal reinstall a uz mam PP:YO i na epicu :)
 
A aby to bylo ještě zajímavější, tak existuje nyní i GOG verze, kterou mám zase já, protože mám rád GOG a nemám rád Epic. :D Možná sem měl vzít Steam verzi, ale mělo by jít asi hodit pak i na GoG. :)
 
Dobrý den, bude mi čeština fungovat na Year One Edition? Děkuji moc za informaci
 
Mužete prosím aktualizovat češtinu na verzi hry Year One Edition (1,9,x) Děkuji moc
 
Tak dnes další miniaktualizace hry na verzi 1.9.3 Také bych již rád uvítal nějaké info jak to dál jde (nejde) a jak dnešní miniaktualizace zamavá s termínem vydání?
 
slyšel jsme že tvůrci češtiny na to teď nemají čas to aktualizovat z osobních důvodů. Takže musíme vyčkat
 
Zdravím všechny z osobních důvodů se vydání pozdrží. Musím získat data ze sveho rozbiteho mobilu. Ale pokud máte zajem mohu naučit někoho kdo umí dobře v exelu pracovat s exporterem textů unity text. Pak je následná úprava důležitá v excelu proto ta znalost vse se musi dat do online tabulky a odtud jsem pak schopen po přeložení vse prendat do hry. Ano je velké zdržení omlouvám se za to nicméně jsou priority jako rodina a částečně i záchrana dat.s mobilu kde mam uloženou vlastní knihu. Jakmile se budeme rozjíždět vse vcas sdelim kdo se chce pridat do prace napiste sz bud zde nebo na discord hodne to ocenime jeden z exportérů ma velmi velké osobní trable o jejich vyřešení mu jde primárně dekujeme za pochopení
 
Zdravím, na jakou verzi bude čeština fungovat? Ptám se proto, protože aktuálně mám verzi 1.9.65807 na Epicu a je tam další update, tak jestli můžu updatovat, nebo ne.

Díky za odpověď.
 
Zdravím všechny z osobních důvodů se vydání pozdrží. Musím získat data ze sveho rozbiteho mobilu. Ale pokud máte zajem mohu naučit někoho kdo umí dobře v exelu pracovat s exporterem textů unity text. Pak je následná úprava důležitá v excelu proto ta znalost vse se musi dat do online tabulky a odtud jsem pak schopen po přeložení vse prendat do hry. Ano je velké zdržení omlouvám se za to nicméně jsou priority jako rodina a částečně i záchrana dat.s mobilu kde mam uloženou vlastní knihu. Jakmile se budeme rozjíždět vse vcas sdelim kdo se chce pridat do prace napiste sz bud zde nebo na discord hodne to ocenime jeden z exportérů ma velmi velké osobní trable o jejich vyřešení mu jde primárně dekujeme za pochopení
Ahoj, nevím v jakém stavu máš ten telefon a jak to řešíš, ale pokud se ti v kompu při připojení telefonu zobrazí disk, ale nemůžeš se na něj dostat, tak vyzkoušej prográmek recuva. V základu je to free a párkrát už mi to zachránilo data o kterých jsem si myslel, že jsou ztracená.
 
Jestlipak je uz telefon v poradku a muzeme se tesit na preklad?
 
Snad se aktualizace češtiny brzo dočkáme. Moc se na ní těším. Byla by velká škoda kdyby tolik práce vyšlo na zmar
 
Nechci prudit, ale také jsem celý nedočkav, a doufám že to brzy zase pojede a dočkáme se CZ na Year One ed. Držím palce a nevzdávejte to.
 
nefunguje na aktuálnu verziu Steam.. preklad sa nenainštaluje a odstornuje sám..
pls neviete dať súbory pre manuálnu inštaláciu (alebo vynútenú bez kontroly verzie).
 
Back
Top