• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Phoenix Point

Phoenix Point 1.20.1 Hastur

Vypnout update nebo vypnout epic a spouste pres složku a aktualizovat manuálně. Nejspíš nebyl zásah do textů dnes se zkusím k tomu dostat a převést texty na novou verzi.
 
Vypnout update nebo vypnout epic a spouste pres složku a aktualizovat manuálně. Nejspíš nebyl zásah do textů dnes se zkusím k tomu dostat a převést texty na novou verzi.
Ahoj, taky jsem se nachytal a nechal update automaticky zaskrtnuty takze se mi cestina premazala. Takze preinstalovat a vypnout update uz nepomaha a vlastne cz ted nepouzije nikdo kdo si aktualne stahne hru pres epic. Zajima me ta poznamka updatovat manualne. Ke stazeni je jen exe file do kteryho se nedostanu pro manualni nahrani cestiny je nekde i moznost se dostat primo k filum a prehrat je manualne. Diky R.
 
Naposledy upraveno:
jesus. koukam ted na to . rikam si konecne .. instaluji a zas spatna verze :D ja jsem osel . pritom jsme ten autoupdate vypinal na pepic.. sakris a zas byl zapnuty :/ tak priste . kazdopadne drzim palce :)
 
Ahoj, taky jsem se nachytal a nechal update automaticky zaskrtnuty takze se mi cestina premazala. Takze preinstalovat a vypnout update uz nepomaha a vlastne cz ted nepouzije nikdo kdo si aktualne stahne hru pres epic. Zajima me ta poznamka updatovat manualne. Ke stazeni je jen exe file do kteryho se nedostanu pro manualni nahrani cestiny je nekde i moznost se dostat primo k filum a prehrat je manualne. Diky R.
Podle rozboru se to patchuje primo v tech souborech, kde je text, konkretne v sharedassets0.assets, takze pokud nedoslo ke zmene tohoto souboru, mozna by to mohlo sedet a tim padem nakopirovat od nekoho, kdo to updatovany nema, nicmene nevim, jestli by to neporusilo licenci prekladatelu.
Druha moznost je pockat na 4D jak se s tim popral pres vikend. (pokud na to nasel cas)

Jinak sem si nabehl taky , hodil sem cestinu na 1.7.1, ale nedostal se k hrani a pak pustim epic a co se nepatchuje.... takze 1.7.2 a cestina nikde.
 
Tak tomu rikam servis, diky taktez. Apropo, ted se trochu stydim, ze jsem doted neprispel za preklad, je nejaka moznost, aniz bych musel na discord ?
 
Podle rozboru se to patchuje primo v tech souborech, kde je text, konkretne v sharedassets0.assets, takze pokud nedoslo ke zmene tohoto souboru, mozna by to mohlo sedet a tim padem nakopirovat od nekoho, kdo to updatovany nema, nicmene nevim, jestli by to neporusilo licenci prekladatelu.
Druha moznost je pockat na 4D jak se s tim popral pres vikend. (pokud na to nasel cas)

Jinak sem si nabehl taky , hodil sem cestinu na 1.7.1, ale nedostal se k hrani a pak pustim epic a co se nepatchuje.... takze 1.7.2 a cestina nikde.
Přesně problem vznika protoze v sharderassetu maji jak textury možná zvuky a další věci a tak kdyz do assetu zasahnout premaze se po patchi i původní pokud nezasáhnou do textů je to rychlé pokud ano musí se text a kod upravit. V poslednim patchi se trochu zmenisl soubor kde se nachazi texty je možné ze postupem času oddeli text od ostatních souborů a nebude tak dlouho trvat převod. Situaci sleduji po každémzdem patchi.
 
Ahoj, taky jsem se nachytal a nechal update automaticky zaskrtnuty takze se mi cestina premazala. Takze preinstalovat a vypnout update uz nepomaha a vlastne cz ted nepouzije nikdo kdo si aktualne stahne hru pres epic. Zajima me ta poznamka updatovat manualne. Ke stazeni je jen exe file do kteryho se nedostanu pro manualni nahrani cestiny je nekde i moznost se dostat primo k filum a prehrat je manualne. Diky R.
Manuálně pak pres epic updatovat hru a po té stáhnout vždy novou verzi češtiny az bude zase dostupna zatim tato funguje na verzi hry 1.7.2 zvazoval jsem možnost jistého launcheru co by spustil update az ve chvíli kdy bude čeština ale bohužel zatim jsem nevymyslel jak to udělat případně naprogramovat. Takže zatim doporučujeme postup s vypnutim autoupdate a sledování vývoje češtiny. Informace o patchich a dlc se mi dostávají brzy tak je možno vcas reagovat i když jsem zaměstnán a toho casu na imoport a úpravu nemám dost tak se snazim vzdy vikend po patchi hry vydat patch na češtinu.
 
Už mne ty kašpárci začínají štvát , zase vydali novou verzi .....vypnul jsem sice aktualizaci , ale hra si ji vynutila . :( , bud se to apdatuje , nebo si nezahraješ :( . ach jo ....
 
Stačí spustit ve složce pres exe soubor tim se hra spusti i bez aktualizace. Btw uz je aktualizováno.
 
Jde někde na Epicu zjistit, jaká je actual verze ? Než spustím aktualizaci. Momentální verze CZ ( 1,03 ) je na verzi hry 1.7.3 , ale není už na Epicu nějaká další aktualizace po který mi CZ zase nepůjde?
 
Posledni by mela byt 1.7.3, poslední oznámení na oficiálním discordu.
 
Opět upravujeme češtinu na nový update. Došlo k velkým zmenam v UI tak se snažíme je napasovat.
 
Zde sepisu co by mohlo být ve verzi češtiny Polaris
1. Doplněni počeštěné eventy s arkham případně Polaris
2.drobné nedostatky a chybějící texty v UI
3. Doplnění nových textu s Polaris podle infa od ralpha zbraně a podobne.
4. Kontrola a test fukčnosti pro Steam verzi. gog nemám tak nedokazu otestovat.
Možná se mi povede opravit formátování textu UI v Arkham tam kde jsou malá písmena. Pokud to není nastavene kodem hry.
Předběžně pokud vse bude v pohodě v neděli uvernim hodinu vydání. Podle volného času.
 
Back
Top