• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Phoenix Point

Phoenix Point 1.20.1 Hastur

Prý příští týden pošlou texty na překlad, nemělo by jich být zas tolik, takže to snad stihnu rychle, pak už jen doufat, že to Fourd a spol. zabudují do hry (a vyhnou se tomu, aby tam zabudovali staré, nepřeložené nebo chybně přeložené texty).
 
Ok, tak většina textů už je přeložena, ještě bude chybět část UI, ale bohužel soudruzi vývojáři to moc nezjednodušují a ty texty byly zpřeházeny a často mají jiný klíč, a to ani nemluvě o UI a podobných položkách.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Dnes vyšlo nové DLC do Phoenix Pointu, Legacy of the Ancients. Do překladu se samozřejmě hned pustím, je tam 352 nových klíčů, takže za pár dní by mělo být hotovo, snad se to pak podaří implementovat, než vyjde další DLC ;). Mezitím je čas na další průchod, myslím že už pátý nebo šestý, nového obsahu je tam plno.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Dnes stream z dokončenou češtinou na Phoenix Point: Legacy of the Ancients, několik chyb jsem už (sám na sebe) nahlásil, ale určitě společně odhalíme nějaké další. Čeština bude ve veřejné betě na Discordu - https://discord.gg/6JwaX2p, pak snad na prekladyher.cz, pokud se vyřeší ty problémy, které se objevily.
 
Dnes proběhne oficialní vydaní open Bety češtiny během dne dám echo jak je na tom instátor počitám večerní hodiny na vydání. Nejpozdější termín je zítřejší odpoledne. Ale pokud pujde vše hladce dnešek by měl být tím dnem :D :D
 
Zdravím. Tak se stáhla nová aktualizace a cz nejede.Jinak dobrá práce.
 
Možná je to dobře, že teď nejede, v příštím patchi aspoň bude přeložený ten tutoriál :D. Každopádně, pro příště. Asi bude dobrý nápad si vypnout na epicu automatické aktualizace a hru spouštět z její složky, nikoliv z epicu, aby se vám už neaktualizovala.
 
Kluci co tak žádáte aktualizace atd...poslali jste něco Ralphovi na kafe?

Druhej dotaz jaká je hra teď ?
 
Na Twitchi pár donatů přišlo, byť je frekvence dosti nízká, ale jen jeden explicitně řekl, že to je na překlad Phoenix Pointu (Thanat, který to ještě ani nehrál, protože čeká na steam verzi :D).

Jinak hra je podle mě o dost lepší než na začátku, hlavně se už tolik nebuguje, ale fázová zbroj (když projektil sice zasáhne, ale projde skrz nepřítele) nebo neprůstřelné kancelářské židle tam jsou stále. Dost se zvedl počet druhů misí a některé mechaniky byly přepracovány (například zrušili oneirické delirium). Celkem myslím, že se zlepšila. Ale na druhou stranu zase dost věcí extrémně vynerfovali, například některé schopnosti (dash nespotřebovával body vůle a měl větší dosah, quick aim přidával přesnost apod.)
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

První stream Phoenix Pointu od vydání první betaverze češtiny. Kdo potřebuje tutoriál, že ano :D?
 
Čus. Mě, jakožto překladateli (valnou většinu jsem přeložil sám), to kdyžtak pošli formou donatu na paypal (dá se i kartou), nejlépe v průběhu streamu, abych ti mohl poděkovat.

Fourd a spol. kteří zajišťují technickou stránku (což je opravdu opruz, vzhledem k tomu, jak se v tom autoři stále vrtají) ti snad taky poskytnou bankovní účet nebo Paypal.
 
Zatím jsem drobné nepřijímal tak nevím co poskytnout bohužel paypal nepoužívám jedině bankovní účet. Ale jak říkám potreboval bych radu kdo uz s tím má nějaké zkušenosti. Vše dělám prvně Phoenix Point byl můj první projekt který jsem odstartoval vesměs na začátku jen s přeloženým menu a to ještě pomocí hexa kódu . stále se učím.
 
Ahoj. Děkuji moc za práci na CZ překladu a taktéž se připojuji s VELKOU PROSBOU o update na novou verzi. Věřím, že je víc lidí co si nepohlídalo vypnutí auto updatu na Epicu, kteří teď mají rozehranou hru a čekají tu každý den na novou verzi. Prosím upravte překlad na aktuální update, nebo alespoň uvolněte cz soubory pro přepis anglických souborů. Děkuji moc :)
 
Ahoj. Děkuji moc za práci na CZ překladu a taktéž se připojuji s VELKOU PROSBOU o update na novou verzi. Věřím, že je víc lidí co si nepohlídalo vypnutí auto updatu na Epicu, kteří teď mají rozehranou hru a čekají tu každý den na novou verzi. Prosím upravte překlad na aktuální update, nebo alespoň uvolněte cz soubory pro přepis anglických souborů. Děkuji moc :)
Už je k dispozici
 
Back
Top