• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

PC+monitor za 25000kč

morfeus..

Překladatel
Příspěvky
299
Skóre reakcí
139
Bodů
0
Ahoj lidičky, již jednou jsem tu žádal o pomoc s konfigurací nového PC a po letech je to tu zase. Tentokrát herní PC + monitor 24" v ceně 25000kč v obchodu CZC bez OS na platformě výhodnější v poměru cena výkon... děkuju moc. Vícero návrhů vítáno.
 
Ahoj, nějaké bližší info na co by to mělo sloužit ? herní/kancl/video
 
Jejky... herní :D s tím, že monitor nemusí bejt žádné ferari, jen FHD
 
A jinde ano? nepočítám, že to bude nějaké dělo.. tak za 26000kč ale to je už max.
 
Teď je nejhorší doba něco takového pořizovat, ale herní aby to za něco stálo i s monitorem 35k..
 
Nikde do 25K nedáš PC herný
Tu máš na ukážku len pre predstavu a nemáš tam ani Monitor a cena je 31K na czc.
Cenová ponuka
A ešte k tomu si započítaj monitor 5K (Tento sám aj vlastným a asi je najlepšia špička aká sa dá kúpiť za tú cenu)
AOC 24G2U

A aj to som tam dal iba 2060S kartu a nie 2070S ktorá je výkonnejšia.
Ďalej je tam CPU iba 3600X a nie 3700X ktorý je výkonnejší o dosť.
Ďalej tam nemáš žiaden dodatočný HDD/SSD máš tam iba 500GB NVMe disk.
A samozrejme som tam ale nedával najlacnejšie veci (Tie si nájde každý aj sám čiže tak.)
Dával som tam také ktoré preferujem a by som si ich kúpil/mám aj sám.

Čiže celková suma by vyšla minimálne okolo 35K

Myslím že ti nik neponúkne nič iné.
Samozrejme môže ponúknuť niekto variantu do tej tvojej cenovej kategórie.
To ale potom nemôžeš moc volať už herné PC ale skôr multimediálne.

Hádam je to zrozumiteľné :)
 
Naposledy upraveno:
Děkuji za příspěvky.... každý z vás má nějaký pohled na věc. Chápu že částka je nízká, ale čas nevhodný. Vše jsem okoukl a než se tak stalo taky se pokusil něco sestavit poupravením jiné sestavy: https://www.czc.cz/eb1edka1uijhkbkr974nvt6kh8/seznam Za ty peníze vím, že nebude nic moc jen aby to za ty peníze nebyl zase tak velkej průšvih :D Ještě pár dní počkám a nakouknu sem kdyby snad někdo něco ještě vymyslel. Děkuju moc všem.
 
Ale nejlepší stejně budeš mít, když ti to poskládá nějaký kamarád/známý, co dělá do IT. Každopádně hodně štěstí na dobrý výběr. ;)
 
teď bych nic nekupoval a kupoval az v Unoru to bude dostatek grafickych karet na skladu a ceny se silne pohnou. Jeste porad nejsou karty skladem Nvivida 30xx na AMD se ceka stejne jako nové procesory a desky takze si na to navalili ceny!

Dělám herní sestavy pro známé a všem tohle říkám teďka.
 
Naposledy upraveno:
Má pravdu, dělám to samé. Pokud možno počkat, nyní je to neprosté vyhazování peněz za něco co bude za pár měsíců low end..
 
Presne ale to mu to napísal asi každý že teraz nie ja na to doba a najlepšie je počkať.
 
Já vím že před vánoci vychází každý rok nový hadrware a ten starý zlevnuje ALE ježíšek je ježíšek... :D
 
Teď je spíš dobrá doba nakoupit bazarové zboží a složit dost výkonný PC za třetinu ceny. Lidi se zbavují starších grafik a procesorů protože vyšly nové řady, ale na FHD hraní ti stačí klidně něco ze starší generace.
 
Připojuji foto z listopadového computeru třeba pomůže...
 

Přílohy

  • IMG_20201114_124226.jpg
    IMG_20201114_124226.jpg
    292,9 KB · Zobrazení: 17
Děkuju všem za vaše příspěvky... Pc je objednáno. Můžeme to tu uzamknout ;) .
 
Back
Top