• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
PC Building Simulator

PC Building Simulator v1.15.4

dobrý den, pokouším se instalovat češtinu do hry, ale stále se mi to nedaří. Můžu poprosit o nějakou pomoc? nastavuji cestu ke stažené hře přes steam.

Děkuji za případnou radu Zuzana
 
Zdravím, postupujte dle videa zde, ale pozor do kolonky cesty k instalaci zadejte C:\Steam\steamapps\common\PC Building Simulator pro STEAM verzi.


Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Seznámení s chybami před/při/po instalaci češtiny!

1. Vybrání správné verze češtiny
Pokud vlastníte hru na Steamu, je z 99% jisté, že máte nejnovější verzi.

Pokud vlastníte hru jinde než na Steamu, zjistíte verzi hry následovně:
full

Verze 1.10.0
full

nebo např. verze 1.7
full


Dle této verze zvolíte na stránce požadovanou verzi češtiny.


2. Správné zvolení cesty k instalaci


full


GoG: C:\GOG Games\PC Building Simulator
Steam: C:\Steam\steamapps\common\PC Building Simulator
Warez: C:\Games\PC Building Simulator
Ostatní: C:\Program Files (x86)\PC Building Simulator

Pokud nevíte jakou verzi hry máte, je nejlepší způsob jak zjistit vaší verzi tak, že zkusíte najít hru dle výše uvedených cest v průzkumníku souborů.
7hPSJMcDL0U7IlxmK6RRFmHF9xyXcZBCO18fUjMQu_NnP8Q05rsBHR0o0eLHcVg0v77EsXa61v5vyGGKRCWxLQW7JKTY0fSjAT9HGTj3T3iJZn9LAJ58IhmsamhSS4PhCiE9CyDW4KZLx5CNpA


Také může pomoct toto video:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Zdravím a přeji vše nejlepší v Novém roce. Chci tě opět poprosit, jelikož stále nedošlo k opravě (ale chápu, že máš i jiné starosti), zda by jsi neopravil následující:

1. Obchod s vodních chlazením
2. Nová úrověn!

Taktéž si myslím, že položka "Výkon" v parametrech procesorů a grafických karet by se měla jmenovat spíše "Příkon" nebo "Spotřeba"
Dík za opravy, snad ti to někdy vyjde :)
 
Dobrý den,
zkouším nainstalovat tu češtinu ale ať dělám co dělám čeština prostě nefunguje průběh je stejný jako ve videu.
Jsem pokročilý uživatel a jsem si jistý že chybu jsem neudělal.
Který jazyk je přeložený? Angličtina?
Zkoušel jsem i verzi bez instalátoru ale hra crashne hned při spuštění
Hru mám na steamu v. 1.10
 
Naposledy upraveno moderátorem:
koukam že asi byla nějaká aktualizace verze hry je 1.10.1 to bude ten problem
 
Aha, já nový Update nezaregistroval mám stále 1.10.0, žádné info ohledně 1.10.1 nemohu ani dohledat.
 
Já mám taky steam verzi a opravdu tato aktualizace (1.10.1) proběhla. Jakmile dám češtinu instalovat je jedno jestli bez instalace nebo s, tak to se hrou něco udělá a všechny jazyky se v menu smísí dohromady pokud to člověk ignoruje a chce normálně hrát tak se mu ukážou e-maily bez jediného slova. Abych to řekl úplně přesně základní menu je v angličtině když jdu do nastavení tak tam je němčina a když jdu do hry přímo a zmáčknu pauzu tak tam je pro změnu španělština.
 
O cestinu bude o to vetsi zajem, bo je ted v Humble Bundle Choise. potvrzuju - po instalaci jsou jazyky rozhozene.
 
Mohu poprosit nějakou dobrou duši o zazipování (rar.7zip....) souboru C:\.....\PC Building Simulator\PCBS_Data\resources.assets , nikoliv resources.assets.resS, a o nahrátí např. na Mega.nz Díky.
 
Tak to bude přátelé na delší běh, vývojáři opět rozkopali fonty a ne zrovna lehce se to opravuje.
 
Děkuji mockrát, chvály si opravdu moc vážím. Plánuji po dokončení překladu pro Mad Gamer Tycoon 2 pokračovat v překladu Esports DLC.
 
Ahojte ako to prosim vyzera s novym prekladom aktualizacie v1.10.5 ? Dakujem
 
Uživatel woytman vložil k překladu PC Building Simulator novou aktualizaci:

40% DLC Esports - PŘELOŽENO! //Hledám korektora

Již 40% z celkového textu DLC Esports bylo přeložena

- proto se poptávám předem na nějakého korektora/korektorku, nejsem žádný hlupec, ale jedničkář z ČJ, také nejsem.

Pokud bude mít někdo chuť, klidně i na pár textů, netvrdím, že by měl zkontrolovat všech 30tis. řádků.
Ozvěte se, díky.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Hru mám na steamu ve verzi 1.10.05 a s češtinou se již vůbec nespustí. :( Zastavil jsem automatické aktualizace pro prevenci dalších dní, ale teď jsem odkázán na vaši magickou aktualizaci. :rolleyes:
 
Back
Top