• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

PC Building Simulator

PC Building Simulator v1.15.4

Pravým na hru v knihovně, úplně dole "properties", v menu nahoře "local files" a vyber "verify integrity of game files". Hodí Ti to do funkční verze, anglicky. ;)
 
Díky :) používám steam od vydání Half-life :) vím jak to funguje. Ale tady tuhle srandu chci hrát v cz :) a tedy reaguji na cz, aby měl tvůrce nějakou zpětnou vazbu.
 
neni v zakazke napisane o aky soft sa jedna, drzim palce v dalsich opravach ;)
 

Přílohy

  • nenapisane o aku hru sa jedna.jpg
    nenapisane o aku hru sa jedna.jpg
    382,4 KB · Zobrazení: 16
Ahoj nevím jak to je ted v 1.7.5 verzi ale vte stare 1.7.1 bylo dost emailu od jameson a převážně byli v angličtině spíše většina :)

Pravým na hru v knihovně, úplně dole "properties", v menu nahoře "local files" a vyber "verify integrity of game files". Hodí Ti to do funkční verze, anglicky. ;)

Díky :) používám steam od vydání Half-life :) vím jak to funguje. Ale tady tuhle srandu chci hrát v cz :) a tedy reaguji na cz, aby měl tvůrce nějakou zpětnou vazbu.

neni v zakazke napisane o aky soft sa jedna, drzim palce v dalsich opravach ;)


Opraveno, prosím o test. Díky.
 
Za mě to teď funguje jak má. Po 30ti minutách jsem nenašel chybu. Zatím. Požadavky na hry vidím, "rozběhnu to" a vše ostatní zatím OK.
 
Po téměř třech hodinách jsem narazil jen na jeden email v angličtině, byl to ten otravnej youtuber. Takže díky za super práci! :)
 
Zapomněl jsem dodat, že zbylé e-maily v ENG již překládám, měsíc jsem bádal a nemohl jsem je zaboha vytáhnout z lokalizačního souboru.
Před 5-minutami jsem aktualizoval překlad, chybí cca. 10 e-mailů, zbylých 50 jsem dnes do-přeložil. Dnes k večeru plánuji vydat kompletní češtinu bez jakéhokoliv ENG textu. Díky za spolupráci!
 
woytman doplnil k překladu PC Building Simulator nové informace:

Vše dopřeloženo - Informace o falešném hlášení virusu v souboru

Dokončil jsem přeložení všech chybějících textů, které do teď byli stále v ENG. Pokud byste i přes to nalezli nějaké texty v ENG, neváhejte mne kontaktovat. Díky!

Druhá věc se týká hlášení, na které upozornil jeden hodnotící.
Překlad byl označen jako virus, samozřejmě nesmysl.
Jediný "pochybný" soubor v archivu češtiny je program sloužící k importu upravených souborů do zdrojových souborů hry. A to program UnityEx. Na virus-total hlásí 4 antiviry ze 70 jako virus.

Pokud se najdou takoví,...

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Tak máme tu nový update na verziu 1.8. Dúfam, že Ti to zase neprekope celé texty.....
 
Tak nová verze jen přidává 50 nových součástek a Polskou lokalizaci, tudíž bych je čeština zpětně kompatibilní ;) Pro jistotu to i přes to opravím na 1.8, aby nedošlo v budoucnu k problémům.
 
Zdravím, se vší úctou si dovoluji upozornit na dvě chybky v překladu :).

1. Obchod s vodních chlazením
2. Nová úrověn!

Jinak samozřejmě díky za překlad, je to supr a něco jinýho, než to hrát po "english".
 
Zdravím, se vší úctou si dovoluji upozornit na dvě chybky v překladu :).

1. Obchod s vodních chlazením
2. Nová úrověn!

Jinak samozřejmě díky za překlad, je to supr a něco jinýho, než to hrát po "english".

Děkuji, bude opraveno v příští aktualizaci češtiny. ;)
 
Zdravím, dík za opravu ale bohužel hra (ve verzi 1.8) poté, co jí zaktualizuji češtinu verzí ze dne 11.7. již nejde spustit (pcbs.exe přestal pracovat atd..). Vyzkoušeno na win 7 i 10. Pokud vrátím češtinu z 26.6. tak vše opět funguje bez problému.
 
Naposledy upraveno:
Zdravím, dík za opravu ale bohužel hra (ve verzi 1.8) poté, co jí zaktualizuji češtinu verzí ze dne 11.7. již nejde spustit (pcbs.exe přestal pracovat atd..). Vyzkoušeno na win 7 i 10. Pokud vrátím češtinu z 26.6. tak vše opět funguje bez problému.

To samé také nejde mám win. 10
 
Zdravím, dík za opravu ale bohužel hra (ve verzi 1.8) poté, co jí zaktualizuji češtinu verzí ze dne 11.7. již nejde spustit (pcbs.exe přestal pracovat atd..). Vyzkoušeno na win 7 i 10. Pokud vrátím češtinu z 26.6. tak vše opět funguje bez problému.
To samé také nejde mám win. 10

Již by mělo vše fungovat.
 
Ahoj, díky za super češtinu. Musím říct, že i vaše předělávky jsou vtipné (M.ZEMAN atd.) Nicméně dnes vyšel update s novou verzí DLC. Tak až bude čas koukněte na to hra se sice spustí, ale bez textů a kde text je je španělsky :).
 
Bude přeloženo i to dlc v nové verzi nebo jen základní hra ?
 
Omlouvám se za zdržení, ale díky totálně překopanému locale souboru musím drag&drop 59700 řádků z jednoho csv do druhého.

//Přeloženo bude samozřejmě vše

12.png
 
Zdravím, i v opravené verzi 1.8.0 se stále vyskytovaly tyto chybičky v překladu:
1. Obchod s vodních chlazením
2. Nová úrověn!
Tak si dovoluji znovu poprosit o opravu, když už pracuješ na nové verzi. Díky
 
Back
Top