1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pathologic Classic HD

Téma ve fóru 'Koš' založil gandalf, 1 Listopad 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Zdravim
    Povodna hra bola v cestine, no nova HD verzia uz nieje...neviem ci sa do novej verzii pridali aj nejake nove texty, ale keby niekto dokazal vytiahnut zo starej vezii cestinu a prerobil ju do novej by bolo super.

2. Farflame

Farflame Člen

Na původní češtině jsem dělal. Jestli by ji šlo hodit do HD verze, nevím. Musel bys mi poslat soubor s češtinou z HD verze.
    V původní hře jsou texty zakódované, nemůže je vytáhnout ven každý. Asi by se na to musel podívat programátor. A nevím, jestli to má smysl dělat. Kolik lidí by o to mělo zájem? Asi jich moc nebude.

3. Tak zohnal som povodnu hru aj s cz, ibaze neviem ktory subor treba poslat...keby si siel do toho, tak daj vediet

4. Swayvill

Swayvill Čestný člen

Farflame: Já bych třeba zájem měl, původní verzi jsem nějak minul a zahrál bych raději rovnou HD verzi :)

5. Farflame

Farflame Člen

Nějaké původní soubory CZ mám. Texty jsou v souboru "strings.vfs".
    Jestli má někdo HD verzi a najde to tam, může poslat a já se podívám, jestli je to stejný soubor. Nebo mu pošlu ten z původní verze a může to vyzkoušet na HD.

6. Takze vyskusal som cz na HD verziu a ako sa dalo cakat zopar veci nieje prelozenych...keby sa chcel niekto na to pozriet prikladam strings z HD verzie.

Přiložené soubory:

7. Farflame

Farflame Člen

Co myslíš tím "pár věcí"? Nemáš nějaké obrázky? Dá se to hrát?
    Ten soubor má úplně jinou velikost, jsou tam změny v textech, ale nevím, jak zásadní.

8. Menu no a niektore rozhovory, ale zato ostatne je komplet prelozene denik, inventar a vacsina rozhovorov aj ked je pravda, ze som to skusil iba zaciatok hry...

Přiložené soubory:

9. Farflame

Farflame Člen

Když ti pošlu pár souborů, vyzkoušel bys je u sebe, jestli je hra načte při spuštění? Ono by nemělo být moc těžké dostat texty z HD ven a něco s nima udělat, ale problém je spíš dostat je zpátky. Na to bohužel žádné nástroje nemám.
    Můžeme něco zkusit, ale nemůžu tomu věnovat moc čas, mám tu něco jiného na práci a programátor taky. Navíc jste se ozvali jen dva.

10. Mozes poslat...len ta chcem upozornit, ze na nejake vacsie testovanie nemam ani ja teraz cas. Inak ono by uplne stacilo keby sa tie neprelozne texty zobrazovali v eng namiesto tych znakov.

11. Farflame

Farflame Člen

Jasně, chápu. Podíváme se na to.

Hele, ty Strings, co jsi poslal, to je ze Steam verze nebo z GOGu? Na Steamu totiž letos v lednu vyšel update 1.2, kde jsou i změny v textech, tak mě jen zajímalo, jestli to je ono. Na GOGu nevím, co je tam za verze.

12. Farflame

Farflame Člen

Nové info - vypadá to nadějně. Zřejmě vydáme češtinu pro HD, kde bude původní čeština + nějaké dodělávky a opravy + angličtina místo většiny nových textů.

Nevím ale, jestli to dopřeložíme celé. Je tam hodně změn i ve starých textech. Někdy to teď dává větší smysl. Ale dodělat to pořádně, to by chtělo mnohem víc času. A lidi o to velký zájem neprojevili. Ještě uvidíme.

13. sxg

sxg

Záujem je, ďakujeme.

14. Farflame

Farflame Člen

Fajn, ale to jste zatím asi tři. :)

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku