1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pathfinder: Kingmaker

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Potato, 30 Červen 2019.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  1. Pokud by se našla dobra duše lepe team duší pro překlad rad ho pomužu financovat .)

2. Též prosím o překlad této skvělé hry. Rád i pošlu nějakou tu korunu.

3. sirjiri

sirjiri Člen

Rozhodne bych tez prispel na preklad teto moc fajn hry.............................

4. Za pokus by to rozhodně stálo. Dokázal by někdo dostat texty ze hry a hlavně pak překlad zase zpátky?

5. Hebl

Hebl Dárce překladyher.eu Člen

Také se přimlouvám za překlad.Určitě bych nějakou korunou přispěl.Tak snad se překladu někdo ujme.

6. Myslím že to hned tak nebude, velcí překladatelé mají dost práce,ikdyž DOS2 překlad základní hry dokončen je, ale pokračuje se zatím na definitive verzi a pak začnou přípravy na BG3, Torment (Farflame) má 75 % a Tyranny 35% (Folkemon). Prozatím myslím že tento projekt dlouho nebude. Ale také se přimlouvám za překlad ať se aspoň rozjede :)

• Informativní Informativní x 1
  7. Dolgir

Dolgir Člen

Hmmm, kdybych měl dost lidí, tak by to šlo. Ale tohle je docela obsáhlá hra, a nebude to tak brzo

8. Já klidně nabídnu pomoc, podle času.

Jen by mě zajímalo, který ***** vymyslel, že příspěvek musí mít 75 znaků?

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  9. sirjiri

sirjiri Člen

[QUOTE="Fo...[/QUOTE]
    s tim poctem znaku rozhodne souhlasim......................................................

10. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Jestli tohle lousknete tak klobouk dolu :)

11. Díval jsem se na ten text, není těžké se k němu dostat, ale je toho tam tuny...jestli se nepletu asi šedesát tisíc řádků (položek na překlad) :(

Sdílejte tuto stránku