• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Panzer Corps Gold

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
Zdravím. Chtěl by sám přeložit hru Panzer Corps Gold (panzer corps + DLC). Hra se již nebude aktualizovat a je kompletní. Textu není mnoho a je to zejména odborný text (popis jednotek)

Hodně textu je ve formě html stránky anglicky, kde bych to asi mohl rovnou přepsat ale to není ideální.....

S čím potřebuji pomoci:
  1. S překladem textur. Přesněji je tam pár obrázku které jsou ve hře jako menu a v tom obrázku je text. Graficky nejsem dobrý a proto bych to udělal blbě nebo ošklivě. Obrázky jsou v normální formě PNG. Tahle pomoc by přišla na řadu poté, co bych přeložil ty html soubory.
  2. S prozkoumání hry a určení kde všude jsou texty a jak s tím pracovat. (ve hře je knihovna kde je nejvíce textu a ta popisuje co je ve hře atd. To je v tom html, pak pár obrázku ale někde bude zbytek. Zbytek myslím když najedu na jednotku nebo něco, tak se ukáže ve hře text. Také úvod do misí někde bude)
  3. Velice rád bych udělal překlad tak, aby to byl další překlad k tomu co hra již má (Anglicky, rusky, německy, francouzsky) a aby to šlo v menu přepnou do CZ. Tedy abych nemusel nahradit angličtinu. V menu se to přepíná kliknutím na vlajku.
  4. Ideál... Dostat to do oficiální distribuce (to není podmínka)

To je vše. Lidem kteří mi chtějí technicky pomoci pošlu funkční hru aby se v tom mohli prohrabat. Instalačka má kolem 1,3 GB

Děkuji.

J

Jurgen82

Návštěvník
Pokud se nikdo nepřihlásí tak já ti pomůžu,
ad 1) Grafik nejsem, ale pár obrázků jsem už předělal, tak nějaké zkušenosti mám. Ale kdybys později nebyl spokojený tak budeš muset hledat dál.
ad 2) Není problém.
ad 3) Zatím není problém, viz scr.

ad 4) S tím zkušenosti nemám.

Naposledy upraveno moderátorem:
Dík. Tak hru koukám máš, tedy netřeba nic posílat (ale nemáš v 1.30 GOLD).
Tedy jestli budeš tak laskav tak mrkni na bod 2 a napiš mi do PM a já začnu. Zejména bych rád věděl co s tím html. Mám to prostě přepsat do CZ a pak se to tam přidá jako extra jazyk atd... Dík moc.

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.