1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Překlad Survival módu pro Skyrim SE

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil palko, 20 Listopad 2017.

1. palko

palko Člen

Neměl by někdo chuť přeložit Survival Mode pro Skyrim SE?

O co jde:
    • Jedná se o modifikaci z Creation Clubu.
    • Modifikace není textově nikterak rozsáhlá. Celkem je tam 17 NS textu.
    • Já jsem něco málo připravil, ale kvůli Falloutu to nemám čas dokončit.
    Co je potřeba:
    • Případný překladatel by měl být relativně zkušený a musí umět navázat na existující překlad.
    • Překladatel musí vlastnit Skyrim SE a mít Survival Mode (v nouzi jsem schopný text k překladu poskytnout).
    Co mohu nabídnout:

Naposledy upravil: 21 Listopad 2017
  2. Ahoj,
    je to ještě aktuální? Na překladu jsem začal nedávno dělat a teď jsem objevil tuto poptávku.
    Vycházím z češtin (hra a ussep) od irasika na nexusmods. Nyní mám přeloženo cca 60%. Technicky asi žádný problém nemám, překlady si průběžně zkouším ve hře a jsou funkční. Určitě bych ale uvítal kontrolu a porovnání proti tvému překladu.
    Díky za odpověď

3. palko

palko Člen

Už je to nějaký pátek, tak bych musel zapátrat, zda vůbec někde tu původní verzi mám. Pokud to najdu, tak klidně nasdílím. A pokud to přeložíš, tak ti pak můžu ukázat, jak to dostat na Bethesda.net.

4. Ahoj, tak to konečně mám přeložené. Používal jsem xTranslator a překlad mám v podobě 3 strings souborů. Je to vyzkoušeno na PC verzi. Jak nyní dál? Mám následující otázky:
    1) Předpokládám, že s právy problém není, jinak bys to asi nepoptával :)
    2) Je možné to distribuovat i na nexus?
    3) Jak a v jaké podobě to dostat na bethesda.net?
    4) Pro XB1 a PS4 je to potřeba nějak upravit?
    Díky

5. palko

palko Člen

Ahoj, to je skvělá zpráva. Ohledně sestavení modifikace pro Bethesda.net je to malinko složitější a bylo by fajn se spojit na nějakém chatu, ideálně na Discordu - https://discord.gg/rUxYwwp (discord pro Fallout 4 češtinu). Každopádně základním předpkladem je účet na Bethesda.net, mít Bethesda Launcher (https://bethesda.net/en/game/bethesda-launcher) a stažený Creation Kit pro Fallout 4.

Sdílejte tuto stránku