• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Překlad Survival módu pro Skyrim SE

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.

palko

Člen
Neměl by někdo chuť přeložit Survival Mode pro Skyrim SE?

O co jde:
  • Jedná se o modifikaci z Creation Clubu.
  • Modifikace není textově nikterak rozsáhlá. Celkem je tam 17 NS textu.
  • Já jsem něco málo připravil, ale kvůli Falloutu to nemám čas dokončit.
Co je potřeba:
  • Případný překladatel by měl být relativně zkušený a musí umět navázat na existující překlad.
  • Překladatel musí vlastnit Skyrim SE a mít Survival Mode (v nouzi jsem schopný text k překladu poskytnout).
Co mohu nabídnout:

Naposledy upraveno:

hruzisak

Dárce překladyher.eu
Ahoj,
je to ještě aktuální? Na překladu jsem začal nedávno dělat a teď jsem objevil tuto poptávku.
Vycházím z češtin (hra a ussep) od irasika na nexusmods. Nyní mám přeloženo cca 60%. Technicky asi žádný problém nemám, překlady si průběžně zkouším ve hře a jsou funkční. Určitě bych ale uvítal kontrolu a porovnání proti tvému překladu.
Díky za odpověď

palko

Člen
Už je to nějaký pátek, tak bych musel zapátrat, zda vůbec někde tu původní verzi mám. Pokud to najdu, tak klidně nasdílím. A pokud to přeložíš, tak ti pak můžu ukázat, jak to dostat na Bethesda.net.

hruzisak

Dárce překladyher.eu
Ahoj, tak to konečně mám přeložené. Používal jsem xTranslator a překlad mám v podobě 3 strings souborů. Je to vyzkoušeno na PC verzi. Jak nyní dál? Mám následující otázky:
1) Předpokládám, že s právy problém není, jinak bys to asi nepoptával :)
2) Je možné to distribuovat i na nexus?
3) Jak a v jaké podobě to dostat na bethesda.net?
4) Pro XB1 a PS4 je to potřeba nějak upravit?
Díky

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.