• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Překlad METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN

Sarakat a jeho SaKra tým vydal dlouho očekávaný překlad ke hře METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN. Dílo je to úctyhodné, protože hra je obrovská. Instrukce pro stažení najdete v profilu překladu. Při hledání odkazu si ale dejte pozor, protože je umístěn v textu přehledu překladu a není na první pohled moc patrný.

• To se mi líbí
Reactions: skalda

Nykas

Člen
S novou aktualizací mi přestala čeština fungovat, zatím hru nehraji dál a čekám na novou verzi počeštění, víte kdy to tak asi bude? Dík

D

de Grafenberg

Návštěvník
Mě zase nepustí instalaci češtiny do MGS antivir Norton, prý tam je virus Heur.AdvML.B.
Tak nevím, zda to povolit či ne.

Zemla

Člen
moze mi uz pls niekto odpovedat preco ste sa rozhodli zhovadit mena napriklad Quiet a tvorcov hry? Tolka neucta :(

Co je to za trend?

Takže aj ja sa prikláňam k pánovi. Po novej aktualizácii je čeština nenávratne v ťahu. Súbor 00.dat neznáma verzia potom to zvyšok súborov potvrdí ako OK ale hneď na to vyhodí hsprávu čeština sa nenainštalovala.

Přílohy