1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Překlad METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Kamil, 30 Září 2016.

1. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Sarakat a jeho SaKra tým vydal dlouho očekávaný překlad ke hře METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN. Dílo je to úctyhodné, protože hra je obrovská. Instrukce pro stažení najdete v profilu překladu. Při hledání odkazu si ale dejte pozor, protože je umístěn v textu přehledu překladu a není na první pohled moc patrný.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Ako na potvoru, vcera vysla aktualizacia hry, takze Cestina uz nejde.

3. S novou aktualizací mi přestala čeština fungovat, zatím hru nehraji dál a čekám na novou verzi počeštění, víte kdy to tak asi bude? Dík

4. Po aktualizaci hry cestina nefunguje,chtelo by to cestinu na novou verzi. :sour:

5. Mě zase nepustí instalaci češtiny do MGS antivir Norton, prý tam je virus Heur.AdvML.B.
    Tak nevím, zda to povolit či ne.

6. vydán update češtiny na novou verzi hry,tak stahujte,funkční. :)

7. Ahoj, soubor s updatem se nechce spustit, plus bych byl vděčný za nějaké instrukce k updatu. Díky

8. update patch a fachá jak má...díky!;)

9. Ahoj, vyjde prosím verze češtiny kde bude update rovnou implementovaný? Díky

10. skalda

skalda Člen

Proc nemate paypal ucet?

11. skalda

skalda Člen

Btw za to ze jste mi neodpovedeli na moji debilni otazku tak vam stejne nic neposlu. Barbari :D

12. Zemla

Zemla Člen

moze mi uz pls niekto odpovedat preco ste sa rozhodli zhovadit mena napriklad Quiet a tvorcov hry? Tolka neucta :(

Co je to za trend?

13. Je fakt, že s překlady jmen je to docela špatně. Jména bych též vrátil.

14. Takže aj ja sa prikláňam k pánovi. Po novej aktualizácii je čeština nenávratne v ťahu. Súbor 00.dat neznáma verzia potom to zvyšok súborov potvrdí ako OK ale hneď na to vyhodí hsprávu čeština sa nenainštalovala.

Přiložené soubory:

Sdílejte tuto stránku