• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Překlad Deliver Us the Moon

V dobách všudypřítomné kooperace, kdy se už prakticky nikam nehnete bez přátel, se musí vzít za vděk každým poutavým zážitkem pro jednoho hráče, který vás nechá prožít jedno velké dobrodružství.

Pokud hledáte oddych a příběhovou jednohubku, nejspíš oceníte probíhající překlad pod vedením překladatele @Mayki, který vás vezme na záhadnou a strastiplnou cestu k měsíci.

Deliver Us th Moon, jehož profil překladu, již ukazuje krásných 50% překladu, je výpravou ani tak ne hororovou jako spíše snadno představitelným psycho thrillerem zabývající se dnes tak moderní otázkou co bude, až už to moc k žití na zemi nebude. Vy jakožto jeden z bývalých zaměstnanců společnosti, která dříve sice na chvilku odvrátila zkázu lidstva úspěšnou kolonizací měsíce a těžbou cenného zzdroje energie, jste nyní v situaci, kdy se vyskytl problém v komunikaci a dodávky se přerušili. Dříve prosperující společnost zbankrotovala a byť situace vypadá již bezvýchodně, vám a pár dalším, to nedá spát a chystáte tak svou výpravu, abyste osud země ještě jednou zvrátili a vůbec přišli na to, co se sakra stalo.

Hra sice neoplývá kdoví jakou délkou, ale za to se honosí vcelku solidními hodnoceními napříč různými recenzemi, tedy doufejme a přejme Maykimu, že mu práce půjde dobře od ruky a již brzy si hru zahrajeme v našem rodném jazyce.

Těšíte se na překlad hry? Nebo už máte odehráno a doporučili byste ji hráčům, kteří si na překlad počkají?
 
Top