1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Překlad Darksiders III je dostupný v betě

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 30 Říjen 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Pokud hledáte nějakou zábavu na chladné noci, které se nezadržitelně vkrádají do našich životů, měli byste jistě zpozornět, protože tu máme v betě překlad pekelné jízdy, která jistě rozpustí námrazu na oknech jako nic.

V únoru začal @kubinx8, jakožto fanoušek série sám s překladem hry, která si dle jeho názoru zasloužila být v našem jazyce i pro další hráče, kdy v průběhu překladu se k němu přidali ještě další dva samaritáni, kteří mu v postupu pomohli. Ve složení @than, @kubinx8, @Martuk nám tak nedávno dodali betu češtiny, kterou již můžete stahovat

v profilu hry Darksiders III, kde je kompletní překlad včetně DLC Strážci prázdnoty.

Vydejte se do světa postiženého apokalypsou, kde je tentokrát potřeba zkrotit sedm smrtelných hříchů a navrátit tak poměr dobra a zla zpět do rovnováhy. V této hack'n'slash akční adventuře se tentokrát ujmete role Fury, nejméně předvídatelného jezdce apokalypsy, kterážto jako čarodějka kromě mocných magických schopností likviduje svoje nepřátele i bičem, ale s postupem času, jak divokou Fury budete krotit a vylepšovat, se vám do rukou dostanou i mnohem mocnější trhače démonů.

V betě se překlad nachází neb ještě zbývají nějaké drobné korekce, tedy pokud se s češtinou vydáte vstříc krvelačnému dobrodružství mějte prosím na paměti, že i vy se můžete přičinit a případným hlášením chybek pomoci dotáhnout překlad k naprosté dokonalosti a spokojenosti všech.
    Věřím, že každé podnětné hlášení tým jistě ocení.

Naposledy upravil: 4 Listopad 2019
  2. Martuk

Martuk Dárce překladyher.eu Tým COTT Člen

Leffi, tu je asi trošku chyba. Bol to kubinx8, ktorý sa odhodlal na preklad D3, nie ja, ja som mu len ponúkol pomoc, takže ma udávať ako iniciátora a defacto vedúceho prekladu je chybné. Konieckoncov, priamo v preklade D3 je ako vedoucí překladu uvedený kubinx8.

Pořádek musí bejt - řekla babka a kopla hovno pod postel. :p

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Ahoj promiň, asi jsem měl mozkovou výduť, když jsem doplňoval jména, opraveno :) Omlouvám se...

Sdílejte tuto stránku