1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Překlad Close to the Sun

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 3 Březen 2020.

 1. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Bioshock se zapsal do srdcí mnohých fanoušků her lačnících po kombinaci dobrého příběhu a unikátního prostředí. Je zjevné, že mnoho hráčů, fanoušků, se našlo i v řadách vývojářů, protože inspirace světem Bioshocku, jeho unikátností, svérázným pojetím se promítla do mnohých dalších děl.

  Když zde před časem proběhla víkendová hlasovačka, kde se @Mayki přímo z vlastního výběru zeptal, kterou z her má přeložit, seběhla se zajímavá bitva hned po té co lidé pochopili, že to nebyla výzva k přidávání dalších podnětů, mezi volbou že si ani jedna hra překlad nezaslouží a právě Close to the Sun, které svou inspiraci rozhodně nijak zvlášť neskrývá.

  No a dnes tedy máte k dispozici překlad, který si již můžete užít, aspoň vy fanoušci, her a překladů. Hádám, že mezi stahujícími nebude nikdo, kdo má koule hlasovat nad možností, že si hra, ať už jakákoliv z výběru, nezaslouží překlad. Na portálu zabývajícím se překlady her. Osobně považuji tuhle možnost za nadsázku, ale je až s podivem, kolik lidí tu konzumuje češtiny a přesto by byli schopni svým hlasem znemožnit překlad hry někomu jinému, v něčem co se jim třeba netrefilo do vkusu. Jste divní. Ale taková jsou bohužel úskalí demokracie že?

  V Close to the Sun se tedy můžete vydat na dobrodružství vně zaoceánského parníku, kde se v jednu chvíli soustředili ty největší mozky své doby, ano ani Tesla nechybí, abyste přišli na to co se sakra pokazilo a co víc, našli svoji nezvěstnou sestru.

  Profil překladu: Close to the Sun
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku