1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Překládá se The Council

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 30 Listopad 2019.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Překladatel/ka Charlotte Anna se pustila do překladu The Council, což je adventura plná politických konspirací a jistě nejeden konspirátor si zde přijde na své.

  Jak píše @Charlotte Anna v profilu překladu, je to překlad, který chtěla již delší dobu realizovat, ale až teprve nedávno se poštěstilo a našla zde technickou pomoc v podobě získání textů, takže doufejme, že se překlad nesetká s žádnými dalšími komplikacemi a půjde to dobře od ruky.

  V The Council se vydáváte na ostrov záhadně zbohatlého Lorda Mortimera, kde máte podezření, že se ztratila vaše matka a otázkou je zda to byla nešťastná náhoda nebo zda za tím stálo něco víc? Poměrně rozsáhlý příběh je poměrně rozvětvený a krom samotného vyprávění na vás čeká i mnoho místy pěkně záludných hádanek.

  Sledovat postup můžete v profilu překladu The Council, stejně tak zde můžete diskutovat v přilehlé diskuzi. Pokud nechcete o nic přijít, určitě si zaklikněte sledování profilu.

  Těšíte se na překlad? Je tahle hra vaším šálkem kávy?
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 4

Sdílejte tuto stránku