Novinka 

Překládá se The Council

Překladatel/ka Charlotte Anna se pustila do překladu The Council, což je adventura plná politických konspirací a jistě nejeden konspirátor si zde přijde na své.

Jak píše @Charlotte Anna v profilu překladu, je to překlad, který chtěla již delší dobu realizovat, ale až teprve nedávno se poštěstilo a našla zde technickou pomoc v podobě získání textů, takže doufejme, že se překlad nesetká s žádnými dalšími komplikacemi a půjde to dobře od ruky.

V The Council se vydáváte na ostrov záhadně zbohatlého Lorda Mortimera, kde máte podezření, že se ztratila vaše matka a otázkou je zda to byla nešťastná náhoda nebo zda za tím stálo něco víc? Poměrně rozsáhlý příběh je poměrně rozvětvený a krom samotného vyprávění na vás čeká i mnoho místy pěkně záludných hádanek.

Sledovat postup můžete v profilu překladu The Council, stejně tak zde můžete diskutovat v přilehlé diskuzi. Pokud nechcete o nic přijít, určitě si zaklikněte sledování profilu.

Těšíte se na překlad? Je tahle hra vaším šálkem kávy?
 
Letitý konzument češtin, který se nachomejtl ke vzniku projektu portálu zaměřeného na podporu amatérských překladatelů a nabídl své služby jako příležitostný pisatel novinek kolem aktuálně probíhajících projektů. No a s železnou nepravidelností...
Zobrazit další 219 novinky
Top