1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Překládá se Sid Meier's Railroads!

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 9 Březen 2020.

 1. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Bylo poměrně dlouhé období, kdy byly tycoony neskutečně populární záležitostí a nenašel se prakticky nikdo kdo by minimálně jeden neznal nebo nehrál. Nemálo se v tomto odvětví zapsal i Sid Meier.

  Po nějakých 16 letech si udělal pauzu od Civilizace a vrátil se v roce 2006 zpět do vod mašinkových tycoonů, aby světlo světa spatřil Sid Meier's Railroads!, které by se dalo říct, že do dnes vedle dalších podobně laděných her prakticky nezestárlo a i když se dnes můžeme bavit v dalších, modernějších počinech, jako například v Mashinkách od Jana Zeleného, které s přibývajícími roky zrají jako víno, stále jsou zde dosud nepřekonané mechaniky, které nejednoho mašinfíru nepřestanou bavit.

  Zavzpomínat na staré dobré časy budete moci brzy i s češtinou do které se pustil @Arqwell , který se tak tomuto letitému počinu rozhodl prodloužit životnost i v naší kotlině. Podle všeho se práce maličko zdrželi na úpravě fontů, ale nalezený způsob úpravy se zdá být schůdný a tak nestane-li se nic mimořádné, nejspíš se překladu dočkáme již brzy.

  Profil překladu: Sid Meier's Railroads!
   

Sdílejte tuto stránku