1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Překládá se Eliza do Slovenštiny

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 7 Březen 2020.

 1. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Hraní už dneska není jen o FPS akcích, rychlém kosení nepřátel, ideálně z pekel, o strategickém rozmisťování jednotek, aby ty mohli v danou chvíli rychle, efektivně udeřit a překonat nepřítele. O všemožných variacích na sporty nebo statickém vyprávění příběhů za pomoci pár hádanek.
  Žánry se nafukují jak balón a tlak na to přijít s něčím novým je stále větší a větší. V poslední době si pravidelný hráč nemohl nevšimnout, že vzniká i poměrně dost vizuálních románů mezi které můžeme započítat právě i překládanou Elizu.

  Zatím co příběh má vcelku nenáročný základ. Ujmete se role Evelyn, která se rozhodla přijmout zajímavou pracovní nabídku, jež spočívá ve zlepšení algoritmů nového AI Eliza. Ta by v budoucnu měla být terapeutickým programem dostupným každému a všude v jejich mobilních zařízeních. Aby se však dočkala masového rozšíření, je potřeba sesbírat pod dohledem dostatek vzorků a tedy živý člověk musí provést sérii vyšetření "pacientů" podle jasně daného scénáře.
  Postupně se tak budete probírat jednotlivými příběhy nejen vašich pacientů, ale místy i motivací samotné Evelyn ujmout se právě této pracovní nabídky.

  Překladu se pro vás ujal @boxolop, který do Slovenštiny již překládá pár dalších her, tedy doufejme, že mu překlad půjde pěkně od ruky a budeme si moc tento zajímavý kousek vyzkoušet.

  Profil překladu: Eliza - SK
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 2. boxolop

  boxolop Člen

  Ďakujem, ako som písal, je tam veľa riadkov textu (vyse 6000) v jednom súbore, kde z časové hľadiska to až tak nestíham a tak to potrvá. Ak by chcel niekto pomôcť, bol by som rád
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku