1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Překládá se Code Vein

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 11 Listopad 2019.

 1. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Někde tam vzadu, za sebou, uslyšel šramot, nepřirozený zvuk, který značil, že brzy dojde jeho zkázy, ale než se vůbec stačil zamyslet, za jak dlouho zemře, náhle padl k zemi. Tělo bez duše, výraz plný překvapení, který vyvolá snad jen náhlá, neohlášená návštěva tchyně, nebo rodičů v pokoji, když máš koitus se spolužačkou.

  Tak by se dala popsat atmosféra v poslední době tak populárních, na muka zaměřených her, které mají původ v nemilosrdné šabloně Dark Souls. Najdou se tací, kteří je milují, ale i tací, kteří je zatracují. Ne každý si pod pojmem "hra" představuje nervy drásající zážitek, který ho dovede na pokraj šílenství a zbaví ho na dobro naděje, že jednou bude líp.

  Ovšem ti, kteří si přesně tohle pod pojmem "hra" představují, budou mít jistě radost dvojitou, protože stejně jako díly Dark Souls, ani Code Vein neušel pozornosti překladatelů.

  Překladatel @kubinx8 , který v nedávné době zveřejnil betu Darksiders 3, která se nyní ladí k dokonolasti na základě hlášených chybek, se totiž pustil, v týmu s @Charlotte Anna,

  do překladu Code Vein, který tak bude, v pořadí druhým, temným překladem na jeho kontě.

  Řádky výše, jsou možná trochu příliš. Code Vein, tedy aspoň z toho co jsem zatím viděl, ani tak netěží z tíživé, děsivé atmosféry, jako spíš z prvků souls her, které mají vysoko nastavenou obtížnost, s každou smrtí přichází velké ztráty a některé souboje s bossy přinášejí pocit absolutního zmaru. Celé se to však odehrává ve světě, který zas až takové pocity nevolnosti nevyvolá, místy je to i celkem hezké místo k životu, kdyby tedy člověk zrovna nemířil na okraj samotného pekla, aby zjistil, jak zastavit příliv démonů a hlavně i kdo je sakra on sám, jaký smysl to vše má a jaký smysl má on.

  No věřím, že z češtinou se mnozí jistě do příběhu ponoří a užijí si veškeré jeho náležitosti.
  A pokud by se našel někdo, kdo má zakoupenou Deluxe Edici, je spolehlivý a má vedle obří touhy mučit svou duši i chuť přihodit ruku k dílu, shání tým právě jeho za účelem testovat češtinu i na této verzi. Neváhej a napiš, jistě to velice ocení.
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 3
  Naposledy upravil: 12 Listopad 2019
 2. Toto je naprosto vynikající zpráva! Už se nemohu překladu dočkat a myslím, že nejsem jediný :).
   

Sdílejte tuto stránku