• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Oznámení chystání překladu Nioh

Barbar

Čestný člen
Velice brzo se oznámí zahájení překladu Nioh. Není to pod taktovkou lokalizace.net a jen tímto oznamuji, že překlad na tuhle Souls hru bude a aby se do toho někdo další nepouštěl ať tu nejsou pak dva překlady na jednu hru :)

igimen

Člen
No ty bláho, skvelá správa ! Ja som chcel kúpiť v akcii Complete Edition, ale bez prekladu to nedávam. Bude sa prekladať CE alebo len základná hra ?

sirjiri

Člen
Tak to je užasna zprava. Docela me prekvapilo, ze na to nevznikl preklad drive, protoze ta hra byla oblibena a uspesna. O to vice potesilo, ze se do toho chce nekomu po delsi dobe. :).

Nioh22

Člen
To je super, je to asi měsíc co jsem se ptal lokalizace.net jestli hru budou překládat, bylo mi odpovězeno že hru překládat nebudou, jsem opravdu rád že bude čeština protože hra je opravdu užásná a určitě překlad podpořím a hru si zahraji znova!

Barbar

Čestný člen
Jen pro Info překlad není u ledu jen hlavní překladatel je nemocný a nemůže se do toho pustit. Ale rozhodně to hodlá přeložit a osobně za něj ručím neboť ho znám moc dobře :).

sajbok

Člen
Parádička už som ju prešiel ale ak si budem môcť naplno vychutnať Lore prejdem si to ešte raz a pekne do podrobna :)