• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Oxenfree

Kamil

Čestný člen
Člen
Bude to hodně ukecané:

Z recenze na Games.cz: http://games.tiscali.cz/recenze/oxenfree-recenze-271324
Děj se posunuje vpřed téměř výhradně skrze rozhovory s ostatními členy výpravy a cestováním po malebně děsivém ostrově.
....
Rozhovory jsou zpracovány originálně. Řeč totiž plyne, a pokud hlavní hrdinka Alex není (což většinou není) její jedinou účastnicí, pokračuje dál i bez jejího přičinění. V praxi to znamená, že v několika opravdu klíčových momentech se sice čeká na vaši odpověď, ale jinak většinou nemusíte říci nic. Hra vám ve vhodný okamžik nabídne možnost nějakým způsobem se zapojit do rozhovoru a tím ho někam nasměrovat, ale nenutí vás k tomu.
 
Naposledy upraveno:

Smrajdl

Člen
tak jsem si to dneska zkusil a bez perfektni znalosti anglictiny se to neda hrat, ty rozhovory jsou neskutecne rychly, stejne tak moznost cokoliv rict vetsinou mizi hned po doreknuti vety, nez jsem si to stihnul prebrat, rozhovor uz byl davno jinde - takhle stupidne vyresenej system rozhovoru jsem uz dlouho nevidel...ono to nemohlo mit v menu polozku pro "standard rozhovory" a tyhle "realisticky"
 
Souhlasím. A na tuto výtku všichni odpovídají, že to odpovídá stylu mluvy mladých, řeč krásně plyne atd. Já měl stejný problém jako ty. Strašně mě to štvalo.
 

Poke

Člen
Tuhle hru mám koupenou už nějaký pátek, ale ani jsem jí nespustil, čekám stále na češtinu, snad se toho nějaký dobrák ujme, prosíím.
 
Top