• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Overwatch - ukázka postavy Zenyatta

Blizzardí universum nám mnoho let stagnovalo a už se zdálo, že si kromě remaků Starcraftu 2 a Diabla 3 nezahrajeme nic moc pořádného.
Z ničeho nic se nám pak na světlo světa dostala Heroeas of The Storm, která se poměrně rychle usadila vedle DoTy a LoL. Hraní s kartičkami v Hearthstone pak ukázalo, že originality si pod čepicí ještě trochu schovali.
Jak se však zdá, tak závislost jen na pár, ač nechutně výdělečných značkách, je prostě málo, a tak přišlo oznámení zatím poslední pecky, kterou je Overwatch.

Osobně mě tahle sranda zatím nechávala chladným, ale po shlédnutí videa níže si říkám, že tu přeci jen vzniká zase něco originálního a za zkoušku to asi stát bude. No koukněte sami. Zkusíte to také?


Nedá mi to a tak ještě mrkněte na tento trailer, který představuje všechny postavy. Mix postav bude šílený, ale dávám to sem hlavně kvůli hudbě, která je tam naprosto perfektní.

 
Naposledy upraveno moderátorem:
Letitý konzument češtin, který se nachomejtl ke vzniku projektu portálu zaměřeného na podporu amatérských překladatelů a nabídl své služby jako příležitostný pisatel novinek kolem aktuálně probíhajících projektů. No a s železnou nepravidelností...
Zobrazit další 233 novinky
Top