1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Overwatch - ukázka postavy Zenyatta

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 14 Květen 2015.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Blizzardí universum nám mnoho let stagnovalo a už se zdálo, že si kromě remaků Starcraftu 2 a Diabla 3 nezahrajeme nic moc pořádného.
  Z ničeho nic se nám pak na světlo světa dostala Heroeas of The Storm, která se poměrně rychle usadila vedle DoTy a LoL. Hraní s kartičkami v Hearthstone pak ukázalo, že originality si pod čepicí ještě trochu schovali.
  Jak se však zdá, tak závislost jen na pár, ač nechutně výdělečných značkách, je prostě málo, a tak přišlo oznámení zatím poslední pecky, kterou je Overwatch.

  Osobně mě tahle sranda zatím nechávala chladným, ale po shlédnutí videa níže si říkám, že tu přeci jen vzniká zase něco originálního a za zkoušku to asi stát bude. No koukněte sami. Zkusíte to také?


  Nedá mi to a tak ještě mrkněte na tento trailer, který představuje všechny postavy. Mix postav bude šílený, ale dávám to sem hlavně kvůli hudbě, která je tam naprosto perfektní.

   
  Naposledy upravil moderátor: 17 Květen 2015

Sdílejte tuto stránku