• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Outward

Mám zájem o přeložení

• Ano

Hlasů: 5 62,5%
  • Ne

Hlasů: 3 37,5%

• Celkem hlasovalo
    8

paras77

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
Ahoj, nikde jsem nenašel, že by někdo překládal tento skvost připomínající Gothic 1 či 2, náročné RPG bez jakýchkoliv moderních pomocníků. Dá vám to hraní opravdu sežrat. Tak se tedy ptám, zda by se nenašla nějaká dobrá duše, který by se do toho pustila?

kloudici

Člen
Sorry, ale za mě ne, protože bych byla "na nervy" že nejde ukládat hru manuálně, a vracet se několikkrát do stejného bodu uložení po mé smrti by mě fakt nebavilo. :(

paras77

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
Hra je hodně náročná na mechaniky. To jsem právě psal. :) Ale znám spoustu fanoušků původních Gothiců co se s tím snaží prát jako já :D

paras77

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
Za mě ano, ale tu starou klasiku :) složitost soubojů, mechanik atd.. Samozřejmě Gothic byl asi ještě trošku jinde, ale já jsem teprve tak v 1/4 hry třeba.

kloudici

Člen
Já tě chápu, byly doby, kdy jsem hrála všechny Gothicy několikrát , ale dnes už na to nemám nervy :D Ale snad se najde hodně fandů, kteří budou hlasovat Ano a snad i někdo, kdo to přeloží. držím palce :)

paras77

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
No já si právě pamatuji, že Gothic 1 bylo asi první pořádné RPG co jsem hrál :) Takže ta nostalgie k těmto hrám tam prostě je no.. :) Nakonec to dopadne tak, že projdu soubory a pustím se do toho sám :)

Abby

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Co se mě týče, tak ne, nebudu hrát hru, která mi bude házet zbytečné klacky pod nohy, toho jsem si užila až moc "zamlada". Mám ráda hry, které mají dobrý příběh a při hraní nefrustrují přílišnou obtížností.

paras77

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
@Abby ono to má skvělý level design, svět a ten příběh + vedlejší úkoly právě stojí za to bohužel. :) Jinak bych se na to taky mohl ..... . To je ten problém, jinak by to nestálo za to ani překládat, ale když se do toho člověk ponoří, tak ho ta saň chytne pařáty a nechce pustit.

Abby

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Pokud je to opravdu jako Gothic, tak ten jsem zkoušela a když mě pošesté zabil první skřet, tak jsem to navždy odložila a další díly jsem ani nezkoušela. Ze stejného důvodu jsem nikdy nedohrála první Fallout (skončila jsem u prvního radškorpiona) a o další izometrické jsem se ani nepokoušela, zato trojku jsem dohrála několikrát a fakt mě bavila, New Vegas to samé a čtyřku mám teď rozehranou a mám v ní už přes 100 hodin. Prostě nemám ráda příliš těžké hry a vysloveně nesnáším, když nemůžu ukládat a hra sama neukládá příliš často. Ještě to toleruju u Assassin`s Creed, protože tam se ukládá dost často, ale abych se vracela třeba 10 minut zpátky jen proto, že hru dělal někdo, kdo se mstí na hráčích, promiň, ale hry hraju pro zábavu, jiný důvod v tom nemám a hra mě musí bavit a ne frustrovat. Jestli někdo vidí v přílišné obtížnosti výzvu, budiž mu přáno, já v tom vidím jen otravnou záležitost a když nemůžu nějaký úkol udělat, protože je moc těžký a hra mě jinak baví, tak buď použiju cheat případně požádám někoho, ať tu část odehraje za mě (Assassin`s Creed 2 poslední kobka kvůli Altairovu brnění např. tam jsem strávila dva dny a pořád to nešlo, ale dohrát jsem to chtěla, tak to udělal někdo za mě) a když ta hra není zase až tak dobrá, tak ji prostě zahodím a zapomenu (Fallout 1, Gothic 1 a ještě se jich pár najde, akorát si na ně už nepamatuju).

paras77

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
@Abby naprosto tě chápu, Falloutem 1 se prokousávám dodnes, ostatní jsem dojel několikrát.. Jen mám problém s tím, že opravdu musím zkusit projít každé zajímavé RPG.. Například jsem nehrál nikdy hry ze série Souls, protože by mi to za ty nervy taky nestálo, ale jinak obecně mě sem tam přepadne nostalgie si zase zkusit nějaké hard RPG pokud má příběh a svět, který za to stojí :) Vzpomínka na to, když jsem v 10 letech bouchal monstra v Gothicu :) Ale zase jsem vyrůstal na Summer a Winter Games, což bylo taky o nervy :D

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Ja to mám přesně naopak mám rád kdž je hra hodně obtížná a mužu se do ni zakousnout, třeba do Gothicu :Navraty jsem se zakousl přes 250hodin. :)

Abby

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
@Abby naprosto tě chápu, Falloutem 1 se prokousávám dodnes, ostatní jsem dojel několikrát.. Jen mám problém s tím, že opravdu musím zkusit projít každé zajímavé RPG.. Například jsem nehrál nikdy hry ze série Souls, protože by mi to za ty nervy taky nestálo, ale jinak obecně mě sem tam přepadne nostalgie si zase zkusit nějaké hard RPG pokud má příběh a svět, který za to stojí :) Vzpomínka na to, když jsem v 10 letech bouchal monstra v Gothicu :) Ale zase jsem vyrůstal na Summer a Winter Games, což bylo taky o nervy :D
Chápu, já na to ale ani už dávno nemám čas, přeci jen rodina vezme docela dost času. Mimochodem, Summer Games a koně a Winter Games a lety na lyžích :D Jinak to bylo fajn, byly to jedny z pár her, které šly na mém tehdejším počítači :) Jinak jsem hrála různě po kamarádech a ve škole, prostě u lidí, kteří měli PC :)

Farflame

Překladatel
Člen
tento skvost připomínající Gothic 1 či 2
Vážně to připomíná Gothic?
No, to tvrzení o Gothicu mi přijde zavádějící. První Gothic byl sice náročný, ale odehrával se na menší ploše a spíše mu šlo o atmosféru. Kdežto Outward je založený na velkém otevřeném světě a cestování je survival, kde potřebuješ mít zásoby, jinak po cestě prostě umřeš, pokud se nepletu.

paras77

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
@Farflame máš pravdu, ale co dneska nemá prvky "survivalu" a hlavne nema velký otevřený svět.. Já to spíš myslel dialogy, městy, postavami atd.. ✌

Tommyx281

Prémiový člen
Člen
Že je svět velký je samo o sobě fajn, ale je ten svět živý nebo to jsou jen prázdné pláně, kde se tu a tam objeví nějaký protivník?

Farflame

Překladatel
Člen
No, myslím, že moc živý není, kromě nepřátel. Není to Valhalla nebo Zaklínač, že máš všude nějaký poklad nebo tábor.

Tommyx281

Prémiový člen
Člen
Pak je velký svět akorát tak na naštvání, protože bude trvat věčnost, než se člověk někam dostane a nemá vůbec žádný důvod ten "obrovský" svět prozkoumávat.