• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

OUTRIDERS

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Narazil jsem na tuhle hru (trochu to připomíná Remnant from the Ashes, World War Z,TheDivision....) tak mě napadlo jestli by někdo neuvažoval o překladu. Ve čtvrtek 25.2 vychází Demo hry.(kdy jste naposled viděl_ Demo hry:))
Díky

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
To Remnant from the Ashes nebo Valheim taky a čeština tam je ,no za zeptání nic nedám.;)

Naposledy upraveno:

Wyverna

Člen
Je to singleplayer hra s možností kooperace až 4 hráčů. Není to multiplayer hra. Taky bych byl pro češtinu.

Farflame

Překladatel
Člen
@Wyverna Ok. A fakt to jde hrát čistě singleplayer bez jiných hráčů? Každopádně vypadá to, že to ještě není hotové, takže s těmi častými změnami je často lepší počkat.

kloudici

Člen
Docela bych to zkusila, až to bude, stáhla jsem si demo na steamu, že to vyzkouším, ale nešlo mi to spustit, chybí mi nějaká knihovna, tak mám obavy, že olná hra mi taky nepůjde. Škoda - vypadá to dobře.

Farflame

Překladatel
Člen
Něco je k tomu tady, v novince dole... :)

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Já vás miluju, na Valhallu určitě něco pošlu a na Outriders určitě taky jen by mě zajímalo jestli je to jednohubka nebo je tam kvantum textu.:love:

Farflame

Překladatel
Člen
Já vás miluju, na Valhallu určitě něco pošlu a na Outriders určitě taky jen by mě zajímalo jestli je to jednohubka nebo je tam kvantum textu
:) Jednohubka to rozhodně není, to je trochu problém. A ani ještě není jisté, že to bude fungovat. Ona vlastně ani ta hra moc nefunguje :) , když to řeknu v nadsázce, to jejich online připojení padá. Chce to počkat, než vyjde několik patchů. Ideální by ale bylo, kdyby se na to vybodli.
Takže zatím jsem nic neslíbil. Něco k tomu ještě ukážu, co tě potěší, ale nevím, jak to dopadne s češtinou.

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Hele to už si nepamatuju, ale někde to psal_ že to zvažují.