1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Outlast 2

Red Barrels, Překlad této super akční horrorovky !

1. The Spyker

The Spyker Člen

The Spyker přidal nový překlad:

Outlast 2 - Red Barrels, Překlad této super akční horrorovky !

Zjistěte více o tomto překladu...

2. no nemuzu se dockat! :) perfektni prace! jsem rad ze se k tomu aspon nekdo ma a da si praci prelozit outlast :) nektere hry jako "outlast" bez cestiny nemaji smysl hrat..

3. The Spyker

The Spyker Člen

Děkujeme za podporu :D, Na překladu se pracuje.

4. Uz som myslel, ze sa prekladu nikto nechyti. Som velmi rad, ze sa tomu nakoniec venujete. Velka vdaka a obdiv.

5. Taky bych chtel podekovat, prave jsem zacal hru hrat, ale rad pockam na Cestinu az bude kompletni. Tento dil je lepsi nez ten prvni, konecne hra venku a ne jen uvnitr! Pripadne uvitam, pokud zde upresni kdy asi tak +- by preklad mohl byt? :)

6. The Spyker

The Spyker Člen

Zdravím, kdy přesně to bude hotové ještě jisté není a furt je to náš vedlejší projekt, ale maximálně do měsíce až dvou.
    Díky za pochopení :D

7. 45% uz nabehlo, super snad se to postupne dal hne, radi pockame hlavne kdyz se preklad podari :) Ne ze by to byla nej top AAA hra, ale pokud zvazim, ze kupa horror her tohodle typu je casto jen v baraku, vybehnout ven a hura domu! Tak zde je pozoruhodne, ze je to konecne venku.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  8. Werex

Werex Člen

JackFrost6: No vzhledem k tomu, že hra je celá lineární, tak bych neřekl, že je to zrovna 2x venku... (vím, že myslíš prostředí)

9. Zdar. Jak to vypadá s překladem? Stále jen 45% :/ Snad doufám,že se na něm stále pracuje.

Sdílejte tuto stránku