• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest 1.0

Ahoj tak jsem provedl cosi nevím co podle tvého návodu (nejsem až tak dobrý programátor) snad je to správně a všechno, co budeš potřebovat. Dal jsem to do zip. složky a pro jistotu ty výpisy jsou ve Wordu a Excelu (jak mi ta aplikace nabídla). Doufám, že to pomůže, držím vám palce a já si jdu zahrát Majnkraft po 10 večer :)). Šaloum.
 
Zapomněl jsi ale ten výpis připojit. Nicméně jsi to špatně pochopil, já nejsem autor překladu , to musí vyřešit oni, já jen předchystával informace.
 
cestina na windows store verzi nebude a zpetne funkcni taktez neni, delaji vsechno proto, aby to neslo, takze smula

windows store by mel umoznit vratit hru, zkus si o to zazadat a nakup klasicky na steamu
 
Zdravím! Chci se zeptat, je instalátor CZ patch_0 použitelný na GOG verzi hry? Nebo je to jenom na Steam? Díky za odpověď :)
 
ona hra vysla i na gogu? ani o tom nevim, zkus a uvidis, ja gog nemam, s trochou stesti by to jit mohlo, ale unity je citlivy na zmeny v souborech, takze je vetsi sance, ze to vubec nepujde
 
Mám hru na GOGu a pokud vím, čeština šla bez problémů.
 
Smrajdl: Tak zkusím a uvidím, potom bych ohodnodnotil a poděkoval na titulce.
Rilifaen: Tak to zní fajn, určitě odzkouším, díky. :)
 
Ahoj, šla vám nainstalovat čeština na gog verzi? Pořídila jsem si jí přes gog, ale čeština mi tam nejde. Může to být tím, že jsem změnila instalační cestu na disk, kde mám hry a ne na disk C, kde byla nastavena automatická cesta?
 
podle poslednich informaci by to melo jit bez problemu, patch nebyl... je jasny, ze pokud je hra nainstalovana jinde, musi se rucne zmenit cesta k souborum v instalatoru
 
Jo, to jsem změnila,ale zpočátku to nešlo. Pak přišel kámoš a nějak to rozchodil. Takže děkuji za práci strávenou na češtině, je to super! :)
 
Dobry den mam probel s istalackou hlasi ze je malo mista na hdd a je tam 2tb volneho mista os win 10 x64
 

Přílohy

  • 2017-12-28.png
    2017-12-28.png
    6,1 KB · Zobrazení: 17
To bude možná ten problém, zřejmě něco přeteklo. Zkus tam srazit dostupné místo pod 1 TB (něco na ten disk dočasně nakopíruj), třeba to zabere.
 
je potreba to mit na mensim disku (pravdepodobne postaci cokoliv pod 1TB), nic jinyho se s tim neda delat
 
Zdravím. Potřeboval bych pomoct. Chci si stáhnout češtinu ale nemám definitive edition. Kde mám češtinu stáhnout ?
 
Přímo zde máš záložku "Historie verzí".
 
Alpha napsal:
koukam, ze to v ty historii verzi tady na webu neni uplne prehledny - ale "Patch 0" ze 2 Květen 2016 patri k definitive edition a "Patch 3" ze 17 Listopad 2015 je pro nejnovejsi klasickou edice ze steamu
 
Back
Top