1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Order of Battle: Pacific

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Sierpe, 22 Únor 2016.

1. Sierpe

Sierpe Člen

2. davidjaho

davidjaho Člen

Taky bych se přimluvil za překlad.

3. WidlCZ

WidlCZ Člen

Je to fajnová hexovka, vřele doporučuju.

A abych nebyl moc v off topicu, tak jsem na to mrkl a textů tam moc není, vyzkoušel jsem přeložit něco v menu a fonty fungují v pohodě, takže to není potřeba řešit a všechno je volně v texťáku v souborech se hrou. Bude to případně pohodová práce, dělám něco jiného, takže se do toho nepustím.

Vývojáři jsou okolo hry hodně aktivní a starají se. Navíc pořád kutí nějaké přídavky do budoucna. Podpora kompletní hry by tak byla spíš pro nějakého fanouška :)

Naposledy upravil: 26 Únor 2016
  4. D3c0

D3c0 Člen

fajne fajne :)

5. Eler

Eler Člen

Již jsou k tomu DLC a bude další.

6. Sierpe

Sierpe Člen

no hodně by se mi to líbilo být to CZ. Tohle a Blitzkrieg 3 jsou WWII strategie který bych zahrál ovšem mám rád pohodlně hezky česky...

7. Taky bych se přimlouval za překlad této velmi komplexní válečné tahovky. Ono textu tam není takové množství, takže by to mohlo jít docela rychle :)
    Díky

8. Případně kdyby z toho někdo ty texty dostal, tak bych se třeba pokusil :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  9. whitehorse

whitehorse Člen

Teď se to jmenuje Order of Battle - World War 2 a tady http://www.matrixgames.com/store/product.asp?gid=516 se to dá stáhnout zadarmo. Přeložil jsem engine hry, tutoriál a čtyři kompletní kampaně (Rising Sun, Morning Sun, US Marine a US Pacific).
    Čeština je ke stažení na hoi.jajjun.com

10. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

@whitehorse Dělal jsi to jako jednorázovku, nebo chceš nějak hlásit chyby a nepřeložené texty? Už jsem na několik v tutoriálu narazil, několik přidávám.

Přiložené soubory:

11. whitehorse

whitehorse Člen

Dělal jsem to jako rychlou jednorázovku z té verze, která se dá stáhnout zdarma. Prošel jsem celý tutoriál a byl bez chyb a nic se nedělo ani v kampani, asi bude nějaký problém s verzemi, protože řetězce, které jsi našel jako nepřeložené, jsem tam nikde neašel. Když jsem to hrál, chodilo mi to všechno bez problémů. Ještě se v tom zkusím trochu pošťourat.

12. Kamil

@whitehorse Není to ale nic závažného. Mám to na Steamu po kliknutí na "Patch Notes" se mi zobrazí tato verze:

Přiložené soubory:

13. whitehorse

whitehorse Člen

No jo, tak v tom je ta potíž. Protože já se Steamem nemluvím a stáhnul jsem to přímo z Matrix Games a je to verze 2.4.8d.
    No tak nic. Snaha byla. Naštěstí jsem tomu věnoval jen necelé tři neděle a udělal jsem si to jen tak pro radost.. Třeba taky někdo nemá rád Steam a stáhne si to přímo od vydavatele. Pak se mu to bude hodit.

14. Kamil

Ono se to v pohodě hodí i na ten Steam, chybí toho naproste minimum a funguje to bez problémů.

Sdílejte tuto stránku