• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Observer: System Redux

Observer: System Redux 1.00

Mayki

Překladatel
Člen
Mayki přidal/a nový překlad:

Observer: System Redux - Čeština do kyberpunkové adventury s hororovým nádechem s Rutgerem Hauerem v hlavní roli.

Zobrazit přílohu 36211

Kyberpunková deprese Observer od polského týmu Bloober Team (Layers of Fear), zasazená do roku 2084 nabídla hutnou atmosféru, originální hádanky a zábavný příběh.
Autoři pak dříve oznámili, že se next-gen konzole společně s PC dočkají v letošním roce vylepšené verze s podtitulem System Redux, která nabídne podporu ray-tracingu, vylepšenou grafiku a ostřejší textury. Nicméně upraven nebude jen vizuál, jelikož tvůrci do něj přidají herní...
Přečtěte si více o tomto překladu...

Mayki

Překladatel
Člen
Tak překlad všech textů je hotov, proběhne nějaké testování a brzy můžete očekávat betaverzi češtiny pro všechny, kteří překlad podpořili... (y)

Mayki

Překladatel
Člen
Beta verze češtiny je hotová. Začínám ji rozesílat mezi podporovatele. Pokud někdo překlad podpořil a já se mu zapomněl ozvat, dejte mi vědět, napravím to. Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
Po měsíční exkluzivitě uvolním češtinu i pro ostatní zájemce, kdo chce hrát už teď, má možnost překlad podpořit a užít si parádní kyberpunkovou jízdu v češtině... ;)

Vorsoth

Člen
Chtěl bych se zeptat, v čem se liší tento observer redux s klasickým observerem??? Já jsem klasický observer s češtinou dohrál před pár měsíci. Děkuji za odpověď.

Mayki

Překladatel
Člen
Tenhle nový má vylepšenou grafiku a jsou tam přidány nějaké mise navíc. Hlavní příběh zůstal stejný.