• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Observation

Observation 1.04

Mayki

Překladatel
Člen
Mayki přidal nový překlad:

Observation - Čeština do sci-fi adventury s temnou a napínavou atmosférouPíše se rok 2026. Na Mezinárodní vesmírné stanici se stala nehoda, přeživším dochází čas a okolnosti jsou čím dál záhadnější. Vítejte v Observation, jedné z nejlepších sci-fi her poslední doby...

Recenze hry:https://www.idnes.cz/hry/recenze/observation-recenze.A190527_135129_bw-ps4-recenze_oz


Překlad zahájen

Fonty, import a export...
Zjistěte více o tomto překladu...
 

Farflame

Překladatel
Člen
Ať se daří s překladem.
Kdo by si chtěl udělat lepší obrázek o hratelnosti, kdysi jsme ukázali vybrané zajímavé pasáže s českými titulky + je tam komentář : (pokud byste chtěli vědět z příběhu co nejmíň, nekoukejte až do konce)

 

Farflame

Překladatel
Člen
Koukám, že na Steamu to má velmi dobré hodnocení. Díky zvratům v příběhu to bylo pro někoho prý i těžší na pochopení.
 

Mayki

Překladatel
Člen
Menší aktualizace překladu. Překlad se přehoupl přes polovinu. Musím říct, že čím více se prokousávám texty a tím pádem i příběhem, tak mě hra čím dál více baví. Myslím, že kdo má rád temné dospělé sci-fi a hru ještě nehrál, bude velice spokojen... ;)
 

Mayki

Překladatel
Člen
Hrubý překlad všech textů je dokončen, rozbíhá se BETATEST. Pokud je tady někdo, kdo by mi chtěl s testováním pomoct, budu jen rád. Nejde ale o to si zahrát hru v češtině jako první, ale poctivě pročítat texty a dělat záznamy (screeny) toho, co bude špatně. Hlásí se někdo?
 
[QUOTE="Ma...[/QUOTE]
ahoj, pokud bude potřeba tak se klidně hlásím do testu... akorát upřímně nemám na to čas celé dny, prostě po práci až půjdou děti spát můžu zapařit, takže třeba 2 až 3 hoďky denně u mě bude max co zvládnu.
 

Mayki

Překladatel
Člen
Beta verze češtiny je hotová. Začínám ji rozesílat mezi podporovatele. Pokud někdo překlad podpořil a já se mu zapomněl ozvat, dejte mi vědět, napravím to.
Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
https://prekladyher.eu/preklady/observation.756/
 

Vorsoth

Člen
Proč tak dlouho, tu hru dohraješ během pár hodin (podle googlu celková herní doba se vším všudy je mezi 6-10 hodin herního času). Tak to je ale pech, zrovna mám příští týden dovolenou :arghh:.
 

Mayki

Překladatel
Člen
Protože jsem tu hru měsíc a půl překládal a chtěl bych, aby ta čeština stála za to. To že ji dohraješ za 10 hod neznamená, že překlad byl hotový za odpoledne. Jak by k tomu přišli sponzoři, kteří překlad podpořili?
 
Zdravím, zaslal jsem vám menší obnos na váš bank. účet. Poslal bych vám i potvrzení o platbě, nicméně jsem nenašel možnost jak odeslat soukromou zprávu nebo váš email. :)
 

Mayki

Překladatel
Člen
Bohužel ta verze 1.15 má jiné soubory a jiné texty. Muselo by se to celé předělat a to opravdu dělat nebudu. Promiň.
 

Mayki

Překladatel
Člen
Omlouvám se za mystifikaci, měl jsem za to, že GOG aktualizoval hru tak jako Steam na verzi 1.16, není v mých silách odzkoušet funkčnost na všech platformách. Zřejmě všichni testeři disponovali hrou na Steamu, jelikož nikdo problém nehlásil.
Čeština opravdu funguje pouze na verzi 1.16, děkuji za pochopení.
 

Mayki

Překladatel
Člen
Naposledy upraveno moderátorem:

Pestr

Člen
@Mayki Moc díky za překlad, mám steam verzi a plně si jí užívám. Je parádní, že jsi si dal práci s úpravou na GOG/EPIC (y)
Poslal jsem něco ti něco do fondu na kafe atd.
 
Top