• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Northgard

Northgard 1.113

Ahoj Jetro, díky za upravenou češtin na stávající verzi. :finger: Odvádíš úžasnou práci při podpoře již vydaných překladů.
 
Tak dnes už nejde nainstalovat, píše "chyba při aplikaci rozdílového patche", asi zas něco upravili
 
Přidání nového klanu býka Jetro budeš dělat překlad ? :) díky za info:biggrin:
 
Budu, ale nemám to jako prioritu, tu má teď DLC do Frostpunku.
 
Tak to je jak naschvál tak jsem nemocný sednu po roce ke hře a čeština nejde nainstalovat kvůli rozdílné verzi hry :D Jde ta čeština do hry nějak dostat abych si zahrál tu kampaň? Mám komplet všechny klany co jsou v prodeji ale stačilo by mi zatím zprovoznit jen tu kampaň nějak..
 
Kampaň už je venku tři roky, to je hromada času na její dohrání. :)
Ne, nejde to, leda by ses nějak vrátil k verzi hry před tou poslední velkou aktualizací s DLC.
 
Nj hold to pc flákám :D Radši hraju deskovky. Tak si hold počkám. Každopádně tahle hra mě baví hodně..
 
Jelikož právě vyšel další update, čeština je znovu nefunkční. Novou verzi vydám před pátou hodinou, abych snížil riziko případné další aktualizace.
 
Co s těma aktualizacema pořád blbnou :( už je zas nová ..pět dní jsem hrál :) a zas tohle :D
 
Ale nevadí aspoň důvod začít objevovat civilizaci VI :roflmao: ..v hraní jsem asi vážně pozadu..
 
Zdá se, že vydali patch, kterej byl nějak rozbitej, takže hru vrátili do předešlé verze. Čeština tak dál funguje, jen je potřeba ji znovu nainstalovat. Toto se týká verze 2.1.6.16397, nemám tušení, jak dlouho jim potrvá, než vydají ten novej update opravenej a funkční.
 
Díky za info Jetro. Každopádně musím říct že hra je velmi povedená ;)
 
[QUOTE="Si...[/QUOTE]
Samozřejmě že to jde..:D A omlouvám se Jetrovi za jednu hvězdičku každopádně si tvé práce moc vážím a děkuji za překlad. Melfus
 
Samozřejmě že to jde..:D A omlouvám se Jetrovi za jednu hvězdičku každopádně si tvé práce moc vážím a děkuji za překlad. Melfus urážíš se jak malá holka...
 
Čau, dnes jsem se prokousal k 11 misi kampaně a po jejím spuštění kdy má proběhnou ten klasickej dialogovej úvod, tak hra přestane reagovat. Ne že by spadla, ale spíš to vypadá jakoby se nespustil nějakej skript a dál už se prostě nehnete. Zkusil sem dát pryč češtinu a mise se rozjede bez problému. Češtinu stačí po cutscéně vrátil, ale radši na to mrkni. Jinak díky za super překlad.
 
auvas, tento problém je již od začátku co se tato hra překládá. Taky jsem musel hru vrátit to anglické verze, projít 11.misi anglicky a potom češtinu znova aplikovat.
 
Back
Top