• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Northgard

Northgard 1.113

Dobry den omlouvam se za dotaz treba jsem udelal nekde chybu, pri pokusu o instalaci me naskoci dialogove okno o nezname verzy hry. Verze je ze steamu 1.3.10000. Predem dekuji za jakoukoliv reakci.
 
dnes vysiel novy free update Ragnarok... 1.4.10764
 
Naposledy upraveno moderátorem:
PATCHNOTES - Clan of the Dragon
Starting Bonuses
  • Your civilians can go into neutral territory.
  • No Happiness or Production penalty for being wounded.
  • You start with a Sacrificial Pyre. You can build a Dragonkin Altar instead of other military buildings.
  • You start with 2 Thrall and 3 regular Villagers. You can buy Thralls from your Longship Dock
 
Čau, opravíte prosím verzi Češtiny na verzi 1.5.11354? :) Děkuji předem za vaší snahu.
 
Nebude to hned, zase je tam toho jak nas*áno.
 
Zdravím
budete dělat překlad pro verzi 1.5 prosim ?? aktualni 1.4 mi nejde ...
díky
 
Už jsem odpovídal. Ano, ale bude to chvíli trvat.
 
darček poslany dúfam že pomôže ........................................................ :)
 
Díky, dárek potěšil. :) Tak to abych během dneška aspoň jednu hru dal a mrknul se, co jsem to vlastně překládal. :)
 
Ahoj, vyšel další update do této milé hry, prosil bych o aktualizaci instalatoru Češtiny, thx!
 
Tak to byla rychle nová verze. 1.5.11525 už je neshodná. Asi to byl nějakej hot fix.
 
Back
Top