• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Northgard

Northgard 1.113

Dobrý večer chtěl bych se zeptat zda bude čeština na aktualní patch 7746 děkuji
 
Jen se zeptám, hra už vyšla celá. Bude se dělat i čeština nová ? Děkuji za odpověď :)
 
Jetro doplnil k překladu Northgard nové informace:

Aktualizace překladu

Překlad upraven na aktuálně vydaný patch 1.0.8796. Hra opustila Early Access a byla oficiálně vydána.

POZOR: Přeloženo a otestováno je z kampaně prozatím první dějství (pět misí). Překlad dalších misí bude následovat, takže kdo chce hrát v kuse najednou, musí ještě vyčkat. Nechtěl jsem zdržovat uvolnění CZ kvůli lidem, kteří třeba hrají jen multiplayer.

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Všimli jste si, jak v té hře všichni dělají "Boy", když na ně klikáte? Něco jako Kratos ;)
 
Dobrý den, omlouvám se ale něják mi nejde nainstalovat ta čeština zřejmě je to jinou verzí hry. Aktualizujete jí? Mockrát děkuju
 
mám v1.2.9182 .... plánuje se update prekladu na tuto verzi ? btw ....měl nekdo problém stím že mu nešla skipnout animace na úvod kampaně ? uplne první... jeste než si vybrete první misi (Exodus) .... skipnu jí a začne znovu ... nechaám jí dohrát a začne opet znovu ... takze nemuzu hrat kampaň :confused:/ díky ...
 
2Grejfi00: Ano, je to jinou verzí, v průběhu tohoto týdne aktualizuji překlad.
2dzubox: Ano, update bude, někdy v průběhu tohoto týdne.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Menší promo/let's play, však to znáte. Btw. Nejsem spokojen s překladem. "Scouts" mají být "skautíci"
 
Zdravím, plánuje se čeština na verzi 1.2.9225? Původní čeština mi už nejde. Díky!!
 
neskutocne vcera som sa tesil na cestinu ze si zahram a dnes uz vysiel novy update ... inak vrela vdaka bola to super rychlovka
 
Také moc děkuji, ale dnes vyšel zase nějaký update a už mi čeština nejde nainstalovat! Ach jo :( A to jsem kvůli vašemu překladu včera hru koupil, večer i s vaším překladem zahrál a těšil jsem se dnes, že budu pokračovat, ale už ji zase česky nemám po aktivním stahování Steamu všech aktualizací!
ani to nejde vypnout :(
Proč mi to včera v noci šlapalo a dnes už to nechce poslední verzi češtiny přijmout?
 
Njn, když vydávají jeden update za druhým, to je fakt na prd. Mrknu na to.
 
Back
Top