• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Northgard

Northgard 1.113

Dobrej nápad, provedeno, i když to banka pošle až v pondělí. Jsem ostuda, že mě to nenapadlo samotnýho bo i když nepřispívám poprvé tak můj poslední příspěvek je notně fousatej :D . Snad tedy Jetro za tu dobu nezměnil bankovní účet. Děkuju a gratuluju, moji 3 přírůstci už jsou poněkud odrostlejší a další už fakt neplánuju. :cool:
 
Nic jsem neměnil, díky. :)
Už jsem se na to díval a mám porovnáno - i na poměry nového DLC je toho víc než obvykle, takže mějte se mnou trpělivost. Ostatně vývojáři stejně ještě vydají pár hotfixů, jak je u nich "dobrým" zvykem.
 
ahoj. prepac ze ta vyrusujem. Mam stiahnutu hru zo steamu Northgard. je tam verzia 2.3.3.18896. mohol by som ta poprosit o update cestiny??
dakujem
 
Paráda, to nebylo ani dva týdny takže skoro na počkání. :D Já věděl, že je na tebe spoleh. Moc díky.
 
Ahoj, překlad je super. Mohla bych poprosit o aktualizaci na patch 2.3.6.19018. Díky moc.
 
Ahoj, jak psal Jetro, ty vývojáři jsou kašpárci, než jsem to stačil nainstalovat, už je další patch ...
 
psst jestli je dle vas jetro tka dobrej psolete mu neco na kafe ma decka...
 
Kdy prosím bude aktualizace ? je zase další verze 2.3.10..... :( jinak to je moje poslední parádní strategie.. Jinak pěkná práce :)
 
Asi ne. Ne že bych nechtěl, ale ty soubory na překlad jsou dost specifické (především ten velkej) a už v tom mám nějakej systém.
Koukal jsem se na to, a není to zase taková hrůza. Měl bych to přes víkend sfouknout.
 
Ahoj, určitě bude. Ozval se mi @Arqwell, že by provedl celkovou korekturu překladu a především přidal do textů skloňování proměnných, aby už nemusely být pouze v prvním pádě, což se pozitivně projeví na celkové kvalitě a čtivosti. Podle posledních zpráv už to nebude dlouho trvat... ;)
 
Vyšla nová verze jen balance patch hra skočila zpět do angličtiny.. instalátor 1.92 hlásí neshodnou verzi :( jsem ochotný hodit nějakou korunu za opravu na novou verzi..
 
Upravená čeština by měla být připravena ke stažení zítra (v neděli).
 
Uživatel Jetro vložil k překladu Northgard novou aktualizaci:

Aktualizace překladu

v1.93 (leden 2021)
- Překlad upraven na aktuálně vydaný patch 2.3.11.19712
- Doplněno skloňování proměnných

Jde o první verzi s novým skloňováním proměnných, proto najdete-li jakoukoli nesrovnalost, prosíme o její nahlášení. Aby bylo možné skloňování doplnit, čeština nahrazuje ve hře nově němčinu. Po instalaci CZ je tak nutné v nastavení hry přepnout z angličtiny na český jazyk (postup najdete v readme).

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Back
Top