• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Northgard

Northgard 1.113

Dobrý den, velice Vás obdivuji kéž by se na hře už dál nepracovalo ať máte klid :) Zase nová aktualizace :/. Předem moc děkuji za překlad :)
 
Zdravím, chcel by som sa opýtať, je táto čeština použiteľná aj pre macOS verziu hry? Všimol som si, že stiahnuť ide len .exe spustiteľný súbor, ale možno by sa dali nahrať súbory jazyku manuálne, ďakujem za odpoveď.
 
Ahoj, čeština je dělaná formou rozdílové patche, protože soubor, kde jsou texty uložené, má 800 MB (což jsou 2/3 velikosti celé hry). Každopádně teď stejně vyšel velký balanční patch, na který musím češtinu nejprve upravit, takže řešit to případně můžeme až potom.
 
Zase další aktualizace !? Ať už přestanou :D :D Každopádně moc děkujeme za všechny předchozí a budoucí překlady.
Jsi nejlepší :)(y)(y)
 
Hru mám aktualizovanou na 2.2.14.18559, při pokusu o nainstalování češtiny mi to hlásí chybu "Při aplikaci rozdílového patche - pravděpodobně se jedná o neznámou verzi hry". Tuší někdo, kde může být chyba?? Díky...
 
Dobrý den, potvrzuji co píše kolega rrave, při instalaci češtiny píše chybu. Děkuji za češtinu do této super hry.
 
Zkuste teď, nahrál jsem novou verzi (stejně pojmenovanou).
 
A zase nová aktualizace a nejede :) Jsou to hrozná jelita, to snad dělají schválně. Takové drobnosti mají nechat do jednoho balíku a neaktualizovat každý den.
 
Kdybych před těmi více než třemi roky, kdy jsem s překladem začínal, věděl, co jsou ti vývojáři za klauny, tak jsem si našel jinou hru na překlad. :)
 
Dopadl jsem stejně právě teď. :) ...píšou tam patch 2.3.2.18881. Ale jelikož vím, že Jetro dělá zázraky takřka na počkání tak se neděsím jenom pěkně prosím.
 
Tentokrát to ale není jen obyčejný patch, protože vyšlo i nové DLC.
 
Fakt je takový problém přečíst si poslední dva nebo tři krátké příspěvky předtím než něco napíšeš?
 
Lidi co tak říkáte a čekáte na aktualizace..víte Jetro je táta ma čerstvej přírustek +- rok co kdyby jste mu poslali něco i na kafe když to pro vás jak černoch pořád dělá?
 
Back
Top