• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Northgard

Northgard 1.113

Ano, je to známý problém popsaný také v readme překladu. Řešením je postup, co popsal auvas.
Bohužel jsem nepřišel na příčinu.
 
Jetro skromný dotaz šel by udělat překlad ? byl teď 350 Mb update :( díky když je ta korona :doctor: co jinýho by človek dělal než hrál a chodil do práce :D:smuggrin:
 
Šel, ale zatím to nemá smysl. Po tom velkým updatu stihli ještě ten večer vydat další dva až tři menší hot fixy, takže den dva počkám, než to vyladí do provozuschopného stavu.
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]Pls nevím, zda to sem píši správně, ale nevím, kam napsat pro Jetra, pls, ted jsem nainstalovala všechna dlc k Northgard a stáhla češtinu, ale to se nepodařilo protože nesouhlasí nějaký pathe, vše jsem stahovala ze steamu, tak tomu nerozumím. Děkuji za radu. Jana
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
 
Předevčírem vyšel do hry nový update, který češtinu rozhodil. Musím připravit novou verzi.
 
Dnes vysiel zase nejaky balance update asi pre 15 min...........................................................
 
Bohužel po nainstalování poslední verze češtiny (1.70) nejde hra spustit.
 
Teď jsem to zkoušel, žádný problém, viz přiložený obrázek.
 

Přílohy

  • Northgard_CZ.jpg
    Northgard_CZ.jpg
    306,5 KB · Zobrazení: 23
Můžeš mi zkusit poradit, kde je u mě problém. viz přiložený obrázek, díky
 

Přílohy

  • Bez názvu.png
    Bez názvu.png
    1,6 MB · Zobrazení: 19
Z toho obrázku bohužel nic nevyčtu. A když dáš Dismiss all, nedostaneš se náhodou do hry?
 
Zdravím, mám takový menší problém. Hru mám ze Steamu, takže je aktualizovaná na nejnovější verzi, přesto mi na ni nejde nainstalovat čeština. Vždycky při instalaci mi to napíše, že se nebyla nalezena správná verze hry a instalace češtiny nepokračuje. Poradí někdo, co s tím? Nebo prostě jen počkat?
 
Zase vyšel nový update, podívám se na to.
 
Dobrý den, budete aktualizovat češtinu ? Vyšel nový patch 2.1.14.16889 , snad jsem to napsal dobře, děkuji.
 
Zdravím, plánuje se překlad na verzi 2.1.15.xxxx ?
Děkuji
s pozdravem
Nef
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
Děkuji mnohokrát ;) Děkuji mnohokrát ;) Děkuji mnohokrát ;) Děkuji mnohokrát ;)
 
Dobrý den, moc děkuji za předchozí překlad, ale bohužel nový mi nějak nejde :( Pokud Vás napadá proč, tak budu moc ráda za radu.
A ještě jednou děkuji za to co pro nás děláte :)
 

Přílohy

  • nord.png
    nord.png
    298,9 KB · Zobrazení: 10
Bohužel stihli zase patch... Včera mi ještě čeština jela, dnes už zase ne. Updatují hrozně často, což je bohužel dáno tím, že hra je multiplayer PvP, takže tam je třeba balancovat často, ale s tím je spojené i úskalí častého převerzování češtin :(
Kyby sis Jetro našel zas chvilku a upravil to, bych bych ti vděčen ;)
 
Dva dny jsem tady nebyl, dnes si jdu zahrát a mezitím vydali 2 patche, toje hnus, fakt klobouk dolú, že prekladatel má nervy aktualizovat neustále češtinu, kdybych se do programování vyznal, klidně bych pomohl, tyhle malé patche určitě nic novýho nepridávají a stačí jenom poupravit instalator :)

ps : hold počkám si na další update také češtiny ... dnes si asi nezahraju :D
 
Back
Top