1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

No man's sky

Téma ve fóru 'Koš' založil Decker, 9 Duben 2016.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Decker

Decker Člen

Neplánuje někdo překlad téhle hy? Vím, že ještě není venku, ale bude to pecka!

Určitě bych se chtěl na překladu podílet a vzal bych na sebe technickou stránku a výpomoc s překladem. Sám bych si na takhle rozsáhlou hru rozhodně netroufnul.

http://store.steampowered.com/app/275850/?l=czech

Jestli to nemá nikdo v plánu překládat, rád bych tímto založil nový tým.

2. Cloner

Cloner Člen

Vypadá to opravdu hezky a hra by si to zasloužila. Možná bych se přidal. :)

3. Ahoj, toto je hra, která mě také zaujala, ale nejsem si jistý, jak to bude s dostupností textů/komunikace s vydavatelem ...

4. michalss

michalss Člen

chtel jsem to prekladat, ale protoze je to online nevim nevim. Navic jsem kontaktoval i studio. nic...

5. merhy

merhy Člen

Jelikož jde o serverovou věc a vše je generované, tak pokud to vývojář neschválí a neudělí to jako oficializaci, tak se stejně nikdo nechytne. :) Neboť je to onlinovka, která neustále bude kontaktovat se serverem hry atd. :)

6. Godxon 1

Godxon 1 Host

Pff, tolik her je always online a mají neoficiální češtinu... Pokud to nebude nutně ověřovat soubory před každým spuštěním (nevím proč by to mělo dělat), tak by neměl být problém.
    Ale dokud hra nevyjde, tak nikdo neví :D

7. Decker

Decker Člen

No jasny, je to zatím jen prvoplánově. Uvidíme jak to ve výsledku vlastně bude. Ale i jiné překlady těchto poloonlinovek jsou možné třeba příkledem Elite Dangerous (cz se nepřekladalo, ale jine jazyky sou amaterský překlad).

8. Rescue

Rescue Člen

Souhlasím s Godonem. Uvidíme, bylo by to fajn. Kdyby něco, rád bych byl součástí.

9. Godxon 1

Godxon 1 Host

Zde jsou texty jen tak pro představu, kdyby to někoho zajímalo. Texty začínají na řádku 11403, zatím na to není žádný tool.

Přiložené soubory:

10. Martin3D

Martin3D Člen

Převedl jsem ten soubor NMS_LOC1_ENGLISH.MBIN do čitelnější podoby (*.txt):

Přiložené soubory:

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  11. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Michaliuss o tom uvazuje ale zatim se nerozhodl je spousta projektu co ma.

12. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

@Martin3D Zkoušel jsi z toho pokusně něco přeložit a vrátit zpět (třeba i s diakritikou)? Jestli to dokážeš, tak se zde objevují lidé, kteří mají zájem překládat.

13. Martin3D

Martin3D Člen

Zatím ne, ale neměl by to být problém, ten soubor MBIN má celkem jednoduchou strukturu.
    Spíš vidím problém ve znovu zabalení toho PAK archivu, to asi nějakou dobu potrvá.
    Ale texty jsou k dispozici, takže není problém zahájit překlad a mezitím se pokusím přijít na to, jak ten soubor vrátit do archivu.

14. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Tento nástroj by mal vedieť .pak archívy aj vytvárať, ale osobne som ho neskúšal.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  15. michalss

michalss Člen

No nechci ti kazit iluze, ale pletes se, ten text container ma par veci na co je potreba myslet jako crc atd.. To ze to jde vyexportovat at uz snadnym toolem nebo, coz bude asi tvuj pripad, pomoci hex editoru neznamena ze repack bude stejne snadny. Netvrdim ze to je slozite, ale cas to vezme. + PSARC ten archiv jde vytvorit pomoci toho nastoje co postoval Merlin.. :D POuziva se pro PS3 uz nejakou dobu, a protoze PS3 je big ednian architektura a ten archive je cely bigendian tak to bude urcite fungovat..

Jeste jedna vec, podle meho hra bude brat i rozpakovany archiv!! Netestoval jsem ale mela by..

Naposledy upravil: 14 Srpen 2016
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku