• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
No Man's Sky

No Man's Sky 2021-01-25

Necronos

Člen
Necronos přidal nový překlad:

No Man's Sky - Překlad zajímavě pojaté adventury od Hello Games

No Man's Sky je hrou, na kterou jsem byl delší čas zvědav, nicméně jak je již zvykem, hra neobsahuje češtinu. Textů ve hře není zase tak moc, takže se do projektu vrhám s kolegou, který bude řešit techniku. NMS bude jako taková výplň mezi čekáním na CZ pro nového DOOMa.

Technická stránka překladu zajištěna, takže s kolegou zahajujeme překlad této zajímavé survival hry :)

Email překladatelů:...
Zjistěte více o tomto překladu...

hugozlata

Člen
Dobry den,
chtel bych se zeptat kolik ma hra textu ? respektive jak dlouho muze preklad trvat ?
Predem diky za odpoved :)

Ahoj, nejake novinky ohledne prekladu? Vim, ze hra je dost opovrhovana, ale me proste bavi, doufam, ze jste s tim nesekli a drzim pesti pro zdarne dokonceni prekladu.. :)

Necronos

Člen
Ahoj, v překladu se stále pokračuje, hra je neustále updatována, je tedy možnost, že i autoři do hry přidají nějaké prvky, které zpestří gameplay. Nás hra baví také, proto v překladu pokračujeme. Díky za podporu ;)

Necronos

Člen
Ahoj, na cz se stále pracuje, 0% tam je z toho důvodu, že se nechceme zabývat updatem stavu překladu.
Řídíme se heslem "When it's done!" :)

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
Kontaktovali jsme překladatele a ti nás ujistili že práce pokračují. Sice nyní trochu pomaleji, ale zůstávají optimisté a s češtinou počítají do konce tohoto roku.

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
Dneska vyšel opravdu velký update, který přidává do hry nové možnosti, kdy asi nejzajímavějším je rozhodně možnost postavit si na planetě základny, nastavit automatickou těžbu a jiné.
Po čtyřech měsících je to docela velký balík a je vidět, že to s velkou pravděpodobností připravené měli, protože tohle se dle mého za čtyři měsíce celé vyrobit nedá, jen se to prostě nedostalo do hry v době spuštění. Hru už údajně hraje absolutní minimum lidí, takže uvidíme jak to bude s touhle hrou, která i přes velký průšvih při startu měla vždy obrovský potenciál, konec konců testy enginu ukázali, že jde o velice precizní kus práce a svým způsobem jde o engine, který nemá obdoby.

Až bude chvilka času, tak si novinky ve hře určitě vyzkouším a jen doufám, že náhlé procitnutí studia nepřišlo až příliš pozdě a to hlavně, že to nezkomplikuje práce na probíhající češtině.

Více informací o nové aktualizaci a video si můžete přečíst a prohlédnout zde: http://www.no-mans-sky.com/foundation-update/

Aristarch

Člen
Foundation Update je fakt podarený kus. Dúfam, že sa im to všetkým podarí. Hello games napraviť svoju povesť... a našim chlapcom dokončiť český preklad. Držím palce ;)

Libu

Člen
Už jsem myslela, že vzhledem k převážně negativním ohlasům jste se rozhodli překlad ukončit a jsem ráda, že tomu tak není. Vypadá to jako hra pro mě, alespoň podle všech videí od hráčů co jsem zatím viděla. Zásadně hraju hry pouze v češtině takže Vám o to víc držím palce.

Libu

Člen
Já už si říkám, že to nejspíš nevydržím a rozjedu to zatím bez češtiny. ;) Vánoce jsou pro mě období kdy mám na hry nejvíc času a do té doby se čeština určitě nestihne. Vypadá to, že udělám výjimku a zahraju si hru v AJ, což ovšem neznamená, že češtinu nebudu nadšeně vyhlížet. :)

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
Svátky jsou na dokončování čehokoliv špatným obdobím, kdy je prostě mnohem více jiných povinností, takže informace o dokončení do konce roku berte s rezervou. Jsem přesvědčen, že nový update toho textu přidal o něco více, tedy je co překládat. Navíc se stále hra vyvíjí a je klidně možné, že další obsah bude přibývat.

Překladatele se v každém případě chystám kontaktovat v lednu, zda by k tomu zase něco málo neřekli i oni sami.

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
Koukám, že když jsem posledně psal, že překladatele kontaktuji v lednu, tak jsem si omylem nastavil Garusse na sedmého ledna v 00:21.

Pokud nenapíšu jinak (nebo Necronos), tak platí co jsem napsal v předchozím příspěvku a jestli se tu objeví ještě jeden "takovej" dotaz, než napíšu jinak, tak dostane dotyčný banána na měsíc a Garuss měsíc, za každý jeho podobný příspěvek ve všech profilech, kde najdu jeho zjevné porušení pravidel portálu. (už má v zásobě dva, co jsem tak letmo spočítal)

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
Překladatelé kontaktováni, překlad pokračuje a informace budou brzy ;)

Necronos

Člen
Necronos doplnil k překladu No Man's Sky nové informace:

První verze překladu dokončena

Překlad je dokončen a nyní můžete stahovat jeho první verzi určenou pro aktuální verzi hry 1.13. Přeložena je většina textů pro hlavní průchod hrou, zbývající část obsažená ve Foundation updatu dorazí v příští verzi překladu zahrnující nové dialogy s vetřelci a popisky. Berte na vědomí, že texty nejsou finální a některé se mohou během překladu a vydání další verze ještě změnit/opravit - jelikož překlad ještě neprošel pořádnou korekcí.

Patch je určen jak pro Steam tak i pro GOG verzi hry,...
Zjistěte víc o této aktualizaci...