1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

No Man's Sky (POZASTAVENO) 1.2

Překlad zajímavě pojaté adventury od Hello Games

1. Necronos

Necronos Člen

Necronos přidal nový překlad:

No Man's Sky - Překlad zajímavě pojaté adventury od Hello Games

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. hugozlata

hugozlata Člen

Dobry den,
    chtel bych se zeptat kolik ma hra textu ? respektive jak dlouho muze preklad trvat ?
    Predem diky za odpoved :)

3. Necronos

Necronos Člen

Ahoj, viz FAQ stránka ;)

4. Ahoj, nejake novinky ohledne prekladu? Vim, ze hra je dost opovrhovana, ale me proste bavi, doufam, ze jste s tim nesekli a drzim pesti pro zdarne dokonceni prekladu.. :)

5. Necronos

Necronos Člen

Ahoj, v překladu se stále pokračuje, hra je neustále updatována, je tedy možnost, že i autoři do hry přidají nějaké prvky, které zpestří gameplay. Nás hra baví také, proto v překladu pokračujeme. Díky za podporu ;)

6. Aristarch

Aristarch Člen

... pokračujte chlapci. Na preklad netrpezlivo čakáme. ;)

7. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

Ahoj, mohu se zeptat jestli je nějaký pokrok ohledně překladu ? stále svítí 0% :D

8. Ahoj, tiež by som to chcel vedieť, neviem sa totiž dočkať. Tá čeština by mi tú hru dosť úľahčila. ďakujem.

9. Necronos

Necronos Člen

Ahoj, na cz se stále pracuje, 0% tam je z toho důvodu, že se nechceme zabývat updatem stavu překladu.
    Řídíme se heslem "When it's done!" :)

10. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

Blížíme se nějak k cíli aspoň pánové ? :D

Děkuji za kladnou odpověď

11. Aristarch

Aristarch Člen

.. .chalani... stále čakáme. Nevzdávajte to pls. ;)

12. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Kontaktovali jsme překladatele a ti nás ujistili že práce pokračují. Sice nyní trochu pomaleji, ale zůstávají optimisté a s češtinou počítají do konce tohoto roku.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
    • Informativní Informativní x 1
  13. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Dneska vyšel opravdu velký update, který přidává do hry nové možnosti, kdy asi nejzajímavějším je rozhodně možnost postavit si na planetě základny, nastavit automatickou těžbu a jiné.
    Po čtyřech měsících je to docela velký balík a je vidět, že to s velkou pravděpodobností připravené měli, protože tohle se dle mého za čtyři měsíce celé vyrobit nedá, jen se to prostě nedostalo do hry v době spuštění. Hru už údajně hraje absolutní minimum lidí, takže uvidíme jak to bude s touhle hrou, která i přes velký průšvih při startu měla vždy obrovský potenciál, konec konců testy enginu ukázali, že jde o velice precizní kus práce a svým způsobem jde o engine, který nemá obdoby.

Až bude chvilka času, tak si novinky ve hře určitě vyzkouším a jen doufám, že náhlé procitnutí studia nepřišlo až příliš pozdě a to hlavně, že to nezkomplikuje práce na probíhající češtině.

Více informací o nové aktualizaci a video si můžete přečíst a prohlédnout zde: http://www.no-mans-sky.com/foundation-update/

14. Aristarch

Aristarch Člen

Foundation Update je fakt podarený kus. Dúfam, že sa im to všetkým podarí. Hello games napraviť svoju povesť... a našim chlapcom dokončiť český preklad. Držím palce ;)

15. Libu

Libu Člen

Už jsem myslela, že vzhledem k převážně negativním ohlasům jste se rozhodli překlad ukončit a jsem ráda, že tomu tak není. Vypadá to jako hra pro mě, alespoň podle všech videí od hráčů co jsem zatím viděla. Zásadně hraju hry pouze v češtině takže Vám o to víc držím palce.

Sdílejte tuto stránku