1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Nioh: Complete Edition [Smazáno]

Téma ve fóru 'Koš' založil DeHet, 15 Červen 2019.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. DeHet

DeHet Člen

DeHet přidal nový překlad:

Nioh: Complete Edition - Výborné akční RPG

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Držím palce ať se to povede dotáhnout do konce :thumbsup: V hraní téhle hry my brání jazyková bariéra tak snad už se brzy dočkám :angelic:

3. Snad se to podaří dotáhnout do konce. Hru mám sice už dohranou, ale s češtinou bych si to dal velmi rád znova. Pracuje se ještě na tomto překladu? Pevně věřím a doufám, že ano!

4. ahojte ako to je s prekladom funguje stale ? ked ano tan nech sa vam dari to dokoncit

5. snco1301

snco1301 Dárce překladyher.eu Člen

Překlad byl ukončen z důvodu úmrtí překladatele.

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
  6. pyshta69

pyshta69 Člen

Nech odpočíva v pokoji. Rešpekt. Možno sa nájde niekto iný, kto pôjde v jeho šľapajách...

7. Labrox

Labrox Člen

Je to škoda :( Na ten preklad som sa docela tešil a aj to bol jeden z dôvodoch prečo som si nakoniec kúpil PC verzi Niohu. F

8. termit

termit Člen

Pokud by měl náhodou někdo jiný chuť to přeložit, mám stále k dispozici technické řešení.
    Plus mám hotové všechny textury a fonty.

9. DeHet

DeHet Člen

Tento překlad byl ukončen a veškeré informace byly odstraněny.

Překlad byl odstraněn na základě žádosti autora, nebo z důvodu dlouhodobé neaktivity. V případě odstranění z důvodu neaktivity, se může autor překladu obrátit na některého z administrátorů nebo schvalovatelů a ti mu překlad opět obnoví.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku