• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Niffelheim

Niffelheim 1.6

morfeus..

Překladatel
Člen
morfeus.. přidal nový překlad:

Niffelheim - Překlad

Budovatelská strategie s prvky boje o přežití.

Severská mytologie stále láká svou tajemností a mystikou.

A ačkoli to není můj typ her, zaujala mě.

Texty mám a fonty vyrobil šikovný technik, kterému patří můj neskonalý obdiv a díky.

Jedná se o tuto hru:

A tady je přímo video ukázka s překladem úvodního videa: Zatím surový překlad bez korektury.

Nebudu s překladem spěchat je léto teplo a čeká mě i dovolená.

Čeština...
Zjistěte více o tomto překladu...

morfeus..

Překladatel
Člen
Děkuji moc všem za hodnocení i za nabídku od Vontera, že mi to otestuje. Teď mě čeká dovolená, ale určitě uděláme updat češtiny, aby byla ještě dokonalejší nežli je teď :LOL:

Lecram

Člen
Úžasné!
Neočekával jsem, že při aktualizacích hry se bude pokračovat i s aktualizací překladu.
Palec nahoru.

morfeus..

Překladatel
Člen
Děkuju moc za pochvalu klucí, neřekl bych teda kvalitní, ale spíš zatím na ty svá veledíla ještě dohlížím :D

Naposledy upraveno:
Soubor stažen a bez problémů rozbalen... Chyba bude tedy někde u tebe...

Co poradit???
-zkusit stáhnout znovu...
- zkusit rozbalit nějakou novější verzí WinRaru...

Nic smysluplnějšího mě nenapadá... :frown:

morfeus..

Překladatel
Člen
Většinou to bývá Winrarem a nebo pokud otevíráš soubor poklepáním levým tlačítkem tak místo toho zkus podržet pravé a rozbalit rar pomocí vyskočené nabídky.

Dík za pomoc a radu!!!Bylo to starou verzí WinRARu:):(:android::mad: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdar,chci se zeptat,zda Vám taky přestala fungovat čeština:(???Asi nový update,či co!!;)??Pokud ano,tak bych se chtěl zeptat,zda bude i aktualizace!!??Děkuji za info!!!

morfeus..

Překladatel
Člen
Ahoj, máš to tam BaldrNorde po 8 minutách co jsi se dotázal :D Jinak kdyby jsi na něco narazil v průběhu hraní napiš konkrétně co. Už se věnuju jinému překladu a tak nemám čas to znovu testovat... děkuju...

Naposledy upraveno:

morfeus..

Překladatel
Člen
[QUOTE="ba...[/QUOTE]
Tak to nevím, ale můžeme se pokusit to nějak alespoň zkusit to tam nějak dostat. Ale já mám koupený steam. napíšu ti PM

morfeus..

Překladatel
Člen
Tak se nám to povedlo úspěšně rozchodit i na verzi GOG ovšem je to tam zakomponováno do velkého souboru. Postnu sem pak odkaz až to bude připravené.

Pestr

Člen
Ahoj, teď jsem zkusil češtinu a zjistil že hra prošla update na verzi 1.0.11 a čeština je na 1.0.10.16. Budeš dodělávat update na stávající verzi? Pokud ano, předem díky.

morfeus..

Překladatel
Člen
Tak k přeložení moc nepřibylo jen tři řádky, ale změnily soubor s fonty a to neumím opravit, tak jsem se ozval technikovi a uvidím, prosím o strpení.