1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Niffelheim

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Hekimen, 21 Květen 2015.

?
  1. Ano, koupil bych i kdyby nedostála všem slibům.

0 hlas(ů)
    0,0%
  2. Ano, hru bych koupil.

1 hlas(ů)
    33,3%
  3. Koupil bych až na základně recenzí.

0 hlas(ů)
    0,0%
  4. Ne, hra mě nezujala (konceptem, grafikou, atd.).

0 hlas(ů)
    0,0%
  5. Ne, něco mi na hře vadí.

1 hlas(ů)
    33,3%
  6. Ne, nejsem hráč těchto druhů her.

1 hlas(ů)
    33,3%
  1. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Tým COTT

Zdravím,
    dneska mi do práce přišel nový díl časopisu Level, asi nikoho nepřekvapí, že obsahuje spoustu informací o hře Witcher 3, ale co překvapilo, byla zmínka o hře Niffelheim. Vcelku mě to zaujalo, a proto vám tady odcituji kratičký popis z časopisu:
    Takže v bodech:
    • ručně kreslený 2D svět
    • coop multiplayer
    • akční RPG
    • nekonečný svět
    • budování vlastního hradu
    Řekl bych, že takhle v bodech to vypadá opravdu dobře. Hra by měla být dostupná na Steamu koncem tohoto roku v předběžném přístupu a tady malá ochutnávka v podobě Teaser Trailer

Další informace a média k dispozici na oficiálních stránkách zde: http://www.niffelheim.com
    Podělte se o svůj názor na tuto hru ;)

2. Vilge

Vilge Čestný člen

Pěkný... Celkově mi to přijde jako moc zajímavá hra. Jen mam strach z toho combatu, je takovej pomalej...

3. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

OT: To už je ale fakt deformace, nebo Ti chodí jedno číslo Levelu postupně po několika částech? :)

Naposledy upravil: 21 Květen 2015
  4. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Tým COTT

Popravdě - ano - přišel mi přesně jeden díl, ze všech těch vydaných čísel. Přišla mi pouze jedna část ze všech, které vydavatelství vydalo, a proto mi přišel díl.

PS: Když už máte potřebu napadat slohovou výstavbu textu, mohl jste také napsat svůj názor na hru...

5. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Já nic nenapadám, jen mi to připadlo mírně legrační a napsal jsem to pro odlehčení, se smajlíkem.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    Naposledy upravil: 21 Květen 2015
  6. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

Mě se líbí grafika, ale animace jsou fakt dost otřesné, ale chápu, že hra je ve vývoji. Nicméně, když už vypouštím teaser, dám si záležet, aby to pokud možno vypadalo líp, než hratelná verze, ne? :)
    Takhle mi přijde hroznej nepoměr mezi kvalitou grafiky a animace

Sdílejte tuto stránku