• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Niffelheim

Koupili/zahráli byste si hru, pokud dostojí tomu co slibuje?

• Ano, koupil bych i kdyby nedostála všem slibům.

Hlasů: 0 0,0%
  • Ano, hru bych koupil.

Hlasů: 2 50,0%
  • Koupil bych až na základně recenzí.

• Ne, hra mě nezujala (konceptem, grafikou, atd.).

• Ne, něco mi na hře vadí.

Hlasů: 1 25,0%
  • Ne, nejsem hráč těchto druhů her.

Hlasů: 1 25,0%

• Celkem hlasovalo
    4

Hekimen

Vox Populi
Tým překladyher.eu
Zdravím,
dneska mi do práce přišel nový díl časopisu Level, asi nikoho nepřekvapí, že obsahuje spoustu informací o hře Witcher 3, ale co překvapilo, byla zmínka o hře Niffelheim. Vcelku mě to zaujalo, a proto vám tady odcituji kratičký popis z časopisu:
Level 253 napsal:
(...) Jde o akční RPG v otevřeném 2D světě s procedurálně generovanými úrovněmi podsvětí, které je plné nebezpečí, ale i příležitostí k lovu, budování farem a stavbě vlastního hradu, případně boji proti nepřátelům po boku živých kamarádů. A to všechno v nádherné ručně kreslené grafice, která v pohybu vypadá ještě lépe než na obrázcích.
Takže v bodech:
  • ručně kreslený 2D svět
  • coop multiplayer
  • akční RPG
  • nekonečný svět
  • budování vlastního hradu
Řekl bych, že takhle v bodech to vypadá opravdu dobře. Hra by měla být dostupná na Steamu koncem tohoto roku v předběžném přístupu a tady malá ochutnávka v podobě Teaser Trailer

Další informace a média k dispozici na oficiálních stránkách zde: http:confused:/www.niffelheim.com
Podělte se o svůj názor na tuto hru ;)

Vilge

Čestný člen
Člen
Pěkný... Celkově mi to přijde jako moc zajímavá hra. Jen mam strach z toho combatu, je takovej pomalej...

Hekimen

Vox Populi
Tým překladyher.eu
Popravdě - ano - přišel mi přesně jeden díl, ze všech těch vydaných čísel. Přišla mi pouze jedna část ze všech, které vydavatelství vydalo, a proto mi přišel díl.

PS: Když už máte potřebu napadat slohovou výstavbu textu, mohl jste také napsat svůj názor na hru...

Kamil

Čestný člen
Člen
Já nic nenapadám, jen mi to připadlo mírně legrační a napsal jsem to pro odlehčení, se smajlíkem.

Naposledy upraveno:

GhostikCZ

Člen
Mě se líbí grafika, ale animace jsou fakt dost otřesné, ale chápu, že hra je ve vývoji. Nicméně, když už vypouštím teaser, dám si záležet, aby to pokud možno vypadalo líp, než hratelná verze, ne? :)
Takhle mi přijde hroznej nepoměr mezi kvalitou grafiky a animace