• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Vyřešeno Nezobrazuje se přeložený text. Zůstává v anglickém jazyce.

Four D

Člen
Dobrý den,

Potřeboval bych radu techniků. Začal jsem překládat rozhraní hry Phoenix Point (jedná se o Pre-Alphu hry konkretně Backer build 5) Texty jsem našel uspěšně extrahoval přeložil včetně diakritiky. Ve valné vetšině je vše ok. Nicméně, zatím ve třech případech, kdy jsem provedl překlad se stále zobrazuje anglický text. Je možné, že dělam chybu já, že jsem nenalezl spravný text nebo je chyba v tom, že se jedná o pre alphu. Vím, že se text bude měnit překládam to jen abych se naučil extrahovat texty a poruzumět tak technické časti překladu. A abych to měl česky :D. Pokud jste se s tím někdo setkal mohl by jste mi poradit v čem je zakopaný pes. Texty, které jsem našel a extrahoval odpovídají textům ve hře, ale prostě stále zustavájí anglicky.

Děkuji za radu.

siSINka

Překladatel
Člen
Zkus ve hře přepnout jiný jazyk, aby sis ověřil, zda i v něm je to přeložené. Pak můžeš pátrat dál.

kubinx8

Člen
Taky zkus zkontrolovat jestli se anglický text neopakuje. Některé výrazy se mohou v orig. textu opakovat a když nepřeložíš všechny, mohou zůstat v angličtině.

Four D

Člen
Zdravim ma nekdo zkusenost s utilitkou unity text spěchá potrebuju zda nedokeze vyextrahovat pouze jeden jazyk