1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Neverwinter Nights 2 CZ 3.0.1

Čeština na Neverwinter Nights 2 a datadisky Mask of Betrayer a Storm of Zehir

 1. ProchY01x

  ProchY01x Člen

  ProchY01x přidal nový překlad:

  Neverwinter nights 2 - Čeština na Neverwinter nights 2 a datadisky Mask of Betrayer a Storm of Zehir

  Zjistěte více o tomto překladu...
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2
 2. Chronos

  Chronos Čestný člen Tým COTT

  Chápu to tedy tak, že Westgate se nikdy překládat nebude? Jelikož nejsou oficiální texty a neoficiální cestu přes modera nejspíše nezvažujete.
   
 3. ProchY01x

  ProchY01x Člen

  Ne Westgate už asi opravdu nikdy nebude. Žádali jsme autory a přístup k textům, nějak se nešlo dohodnout, takže tak.
   
 4. Pre NWN 2 vysiel mod Baldurs Gate Reloaded, ktory prerobil BG do NWN enginu...prelozit nieco taketo ste neplanovali ?
   
 5. ahoj všen, já češtinu nehodnotím, nefungují texty dialogů ve hře a proto jsem ji odinstaloval. Za mně negativní hodnocení.
   
 6. Barbar

  Barbar Čestný člen Tým COTT

  cestina do nwn stale funguje vyzkousel jsme ji na steam verzy platinum a je v poradku ano je piplacka ji rozjet ale vysledek stoji za to!
   
 7. čeština prostě nefunguje, přeloží se pouze hlavní menu a to ještě sporadicky , místo textu jsou zde otazníky, ve hře chybí texty, jsou tam pouze interpunkční zaménka. Mám hru z GOG a s tou problém nemám, pouze s češtinou.
   
 8. Barbar

  Barbar Čestný člen Tým COTT

  Na gogu nemusí fungovat čeština byla primárně na steam a krabicovou verzy.
   
 9. Něco děláš špatně,češtinu jsem teď instaloval na GOG verzi a funguje bez problémů,víš že hru musíš spouštět přes ikonu,kterou ti vytvořil instalátor češtiny,dvojitým klikem na jméno postavy?
   
 10. mam GOG verzi a je tam problém s interpunkcí,písmenka s háčky a čárky chybí. Starší verze mě fungovali normálně,ale neměl jsem ještě GOG. Každopádně tyhle divné instalátory češtin,nemám rád. Ještě horší jsou ty,které ani instalator nespustí,k vuli jiné verzi hry atd.. No pak člověk jen čaruje s registry a soubory
   
 11. Přeji dobrý den , Tak jsem se snažil dlouho ,ale nepovedlo se nainstaloval . Přiznávám že pravděpodobně dělám něco špatně , ale byl by někdo tak hodný a poradil my ?? Mám verzi GOG . Píše mě to že čeština nenašla nainstalovanou hru , pravděpodobně to instaluji špatně.
   
 12. jj,je to prasácký instalator( už jsem na něho nadával před lety ,když poprvé vyšel,asi to dělali hardcore nerdi ) a někomu to dělá problémy rozjet. Na poslední verzi od GOG jsem měl taky problemy. Jednou to psalo co tobě,pak jsem to nějak rozjel,ale zase mi to vynechávalo písmena s diakritikou atd.. :D Myslím jsem nějak ručně z toho vyjmul soubory a dal to přepsat ručně přímo v adresáři hry a hru spouštěl přes original anglický launcher, ne přes ten český instalator. No je to piplačka a každému na to funguje něco jiného.
   
 13. spulo

  spulo Člen

  na krabicovú verziu ide v poho. hoci je to trochu srandovný inštalátor, preklad je celkom fajn...
   

Sdílejte tuto stránku