1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Nemáte led? Hoďte tam Frostpunk!

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 4 Červenec 2018.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Blíží se prodloužený víkend, vedra mají být k padnutí a pokud nemáte zrovna naládovaný mrazák pytlíky/formami s ledem, nebo za domem horský pramen, jistě přijde vhod aspoň alternativní psychické zchlazení.

V poslední bleskovce, jsem se zmínil, že je v přípravě překlad mrazivě depresivní strategie Frostpunk a byť už prvotní procenta nasvědčovala, že překlad probíhá bez komplikací, rozhodně jsem nečekal, že ani ne za měsíc od vydání se objeví finální verze.
    A hle, dva měsíce od zveřejní překladu, vám mohu oznámit, že je už měsíc překlad venku a ještě lépe, že za tu dobu stihl už i dvě aktualizace.

@Jetro a @Ralph Shepard si fakt mákli, já se omlouvám za zdržení a vy stahujte překlad na profilu překladu hry Frostpunk.

A pokud někdo stále váháte jestli je to hra pro vás, mrkněte na let's play videa, která v průběhu překladu exklusivně @Ralph Shepard natočil:

• To se mi líbí To se mi líbí x 6

Sdílejte tuto stránku