1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Na Lokalizace.net vydali dvě bety češtin a managera

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 28 Únor 2019.

1. Nikoho jsi urazit nechtel,ale v celem tvem prispevku vidim urazek dost.Ja to narozdil od tebe napsal dost slusne a nikoho nenazval socialem.Naopak jsem Vám pochválil,no ale aspon vím. Díky pane :)

2. michalss

michalss Člen

Mas pravdu napsal sem to tvrde ale s nadsazkou, potrebuju aby se clovek nejprve zamyslel a potom neco takoveho napsal. Proto je ten muj prispevek alarmujici, zajiste to nebylo mysleno doslovat, jinak bych tam nedal ten smile... Musis pochopit, ze v dnesni dobe delat support tak velke skupine jako je lokalizace.net je proste vycerpavajici a odpovidat denne na doslovat sotvky dotazu a blbosti je proste vycerpavajici, proto chci a pral bych si abych obecenstvo trosku nakopnout k premysleni, proto sladka slova a okecavani neni na miste.

Zpravu si dostal, tak sem to smazal abych nekoho nepoburovall.. :)

Naposledy upravil: 3 Březen 2019
  3. Michalss a k tej mojej veci sa mi vyjadris nech viem postupovat dalej, Eliska mi sice nieco napisala, ale to nie je moj pripad, kedze som to riesil cez Pay pal a vygeneroval mi iba nejaky confirmation number diky

4. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Napiš nám na FB.

5. Micheline,vypust paru ,jdi do prirody ,pak uvidis ,ze i ty jsi jen clovek....

• Souhlasím Souhlasím x 1
  6. raptorCZ

raptorCZ Člen

Zdravim. Na programek jsem narazil uz asi pred mesicem. Jednou za cas se podivam co je noveho na webu - http://lokalizace.net/.
    S programem je to urcite pohodlnejsi pro nektere uzivatele, ale ne kazdy musi mit z toho radost. Zatezovat se dalsim programem, ktery stahuje pluginy (dll) misto instalacnich souboru (exe). Kdyby jsi kazda prekladatelska skupina nebo jednotlivec udelal vlastni manager tak se z toho zblaznime. Proto prosim zanechte moznost i klasickeho stahovani z webu v podobe instalacniho souboru, at si kazdy vybere.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Barbar

Tady ti bohužel nevejdeme vstříc protože pro nás je mnohem pohodlnější aktualizovat češtiny na nové verze her co se pořád aktualizuji ( Tomb, GTA , atd) než vydávat jeden balík za druhým. Centrální řízení nám prostě pomáhá získávat drahocenný čas .

8. eliska

eliska Člen

Já taky ráda podporuji hry i před pár dny jsem podpořila lokalizace. Manažér od jejich tvůrců je pro mě osobně normálně ovladatelný. Taky z něj nejsem nadšená, ale co nadělám.

9. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

Za sebe mohu říct, že je to velmi dobrá práce co se týče managera osobně mi funguje bez problému stačí opravdu nastudovat návod (hlavní problém spouštět jako správce) :D Nerad to říkám, ale myslím si, že největší hate a problém mají lidé co jim najednou nejde přes manager vložit češtiny na ukradené kopie her. Můj názor, díky pánové a dámy za vaši práci. :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  10. Ahoj. verze manageru 1.1.5.0 mi píše při pokusu o stáhnutí vir.

.

11. Barbar

Žádnej tam není

12. Ahoj. Verze 1.1.8.0 Už mi jede na pohodičku. Poděkoval jsem autorům na fb a děkuji i tady. Dobrá práce :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  13. Ahoj, je možné je nějak kontaktovat? V nové aktualizaci windows defender hlásí trojana.

14. Barbar

@Knedlik Ahoj ja jsme s lokalizacích a je to BLBOST není tam trojan. Jen MS zas neví co detekuje.

Sdílejte tuto stránku