1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Důležité Nábor překladatelů!

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 18 Listopad 2015.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Fallout 4 je rozhodně téma, které vzbuzuje vášně, a to jak hra samotná, tak i téma překladu. Jsme rádi, že se nám tuto diskuzi podařilo vcelku úspěšně otevřít a z našeho pohledu byla plodná.

Předně mi dovolte poděkovat za podporu, kterou jste vyjádřili češtině Falloutu. Naše výzva přinesla vcelku přínosnou diskuzi a ač zatím žádný tým nevznikl, tak nás to motivovalo k tomu pokusit se sestavit tým vlastní.

V první řadě se tedy obracíme na Vás, kteří jste vyslovili podporu v podobě přidání ruky k dílu. Formulář níže je určen přímo Vám, kde se můžete přihlásit a vedoucí týmu si Vás probere a určí části překladu, které Vám sednou nejlépe.

Odkaz na náborový formulář

Čeká nás dlouhá a podle všeho nepřehledná práce, která zabere volný čas všech dobrovolníků, a proto je tedy už teď možné “dobrovolně” přispět jakoukoliv sumou. Své příspěvky posílejte s poznámkou “Fallout 4”, aby bylo snadněji rozlišitelné jejich určení. Neoznačené půjdou na provoz portálu, který rovněž funguje na bázi dobrovolných příspěvků. Nicméně, pokud překlad nedopadne, tak všechny řádně označené příspěvky se vrátí svým majitelům.

Jak přispět nebo sledovat průběh překladu a diskutovat nad ním můžete v profilu hry. Tady na naší domovské stránce samozřejmě také nebudete o informace ošizeni.

No a co na konec, snad jen prosba, abyste týmu, který vznikne, drželi palce a přání, aby tým měl pevné nervy a skočil do toho po hlavě, ale nikoli bezhlavě.

• To se mi líbí To se mi líbí x 12
    Naposledy upravil moderátor: 18 Listopad 2015
  2. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

První vyhodnecení již proběhlo. Buď neprošel nebo to posílal až po a ještě se mu ozveme. Vždy se čeká až toho bude více.

3. uhm vzhledem ze ted udelal C2 tak si myslim ze asi 100% projde hjhj ^_^

4. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

To že udělal C2 naprosto nic neznamená... Ale pro zajímavost, když ho zde tak obhajuješ, pošli mi do zprávy jeho email, schválně se na něj optám...

Naposledy upravil moderátor: 30 Listopad 2015

Sdílejte tuto stránku