• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Moons Of Madness

Moons Of Madness 1.00

Mayki

Překladatel
Člen

Mayki

Překladatel
Člen
Menší aktualizace stavu překladu. Řeším nějaké technické problémy s hrou, ale snad vše dobře dopadne.

Mayki

Překladatel
Člen
Abych pravdu řekl, tak jsem ho zvažoval, ale protože mám radši sci-fi z vesmíru, vyhrál to Moons Of Madness. Možná se ale až to dokončím znovu na Blair Witch podívám. Nic ale neslibuji, zatím jsem vytížen na 110 %... :D

Mayki

Překladatel
Člen
Menší aktualizace

Hrubý překlad hry je dokončen, hledám testera/ry, který by byl ochoten projít hru, řádně ji otestovat a nahlásit všechny chyby a nesrovnalosti na které narazí. Hlásíte se někdo?

Gaunt

Člen
Ak zahráte do konca Cyrano Story na Steame, tak dostanete kľúč k Moons of Madness. Neviem dokedy to bude takto fungovať, tak snáď čo najdlhšie, že si môžete hru zdarma vychutnať s Maykiho češtinou :)

igimen

Člen
Pozor, nie je to na 100% isté, že Vám padne klúč. Dokonca, čo som tak čítal v recenziách na Steame tak je tam len 5% šanca (podľa vývojárov), že Vám padne po dohraní. Je to v podstate FREE to play hra propagujúca Moons of Madness.